Populiariausi durų tipai Lietuvoje

durysDurys – tai tikrai svarbi kiekvienų namų detalė. Nors dažniausiai atrodo, kad durų net nepastebime, tačiau realiai, pro jas praeiname dešimtis kartų kasdien, todėl iš tikro, jos yra svarbios tiek saugumo, tiek išvaizdos atžvilgiu. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie populiariausius durų tipus Lietuvoje.

Medinės durys

Medinės durys – tai dažniausiais pasirinkimas jei kalbėsime apie duris namo viduje. Medinės durys yra pakankamai patvarios bei išties gražios, dėl ko žmonės ir renkasi jas namo viduje. Taip, jei lyginsime su kitų, patvaresnių tipų, durimis, medinės durys pajėgumu joms nusileidžia. Vis dėlto, būtent dėl to šios durys ir yra populiarios būtent namo viduje, kadangi jame ypatingo saugumo dažniausiai nereikia – kambaryje, durims, svarbiausia yra išvaizda bei patogumas, ką ir garantuoja medinės durys.

Metalinės durys

Metalinės durys – tai vis labiau populiarėjantis žmonių pasirinkimas. Jos ypač išsiskiria savo tvirtumu, kadangi yra išties saugios bei dažnai naudojamos tarp lauko bei namo vidaus. Vis dėlto, metalinės durys taip pat turi ir nemažai minusų, kurie neleidžia šiam durų tipui dar labiau išpopuliarėti. Metalinės durys, pirmiausia, yra išties ganėtinai brangios – jos gali kainuoti netgi iki keleto tūkstančių litų, kas Lietuvoje yra išties dideli, nemažai lietuvių daliai neprieinami, pinigai. Taip pat, metalinės durys nėra labai patogios naudojimui namo viduje.

Šarvuotos durys

Šarvuotos durys – šiuo metu visapusiškai populiariausias žmonių pasirinkimas Lietuvoje. Tai – durys, sukurtos ypatingai kokybiškai, siekiant apsaugoti žmones nuo įvairių įsilaužimų, kas paverčia šias duris praktiškai neįveikiamomis. Būtent dėl šios priežasties, didžioji dalis Lietuvos žmonių šias duris renkasi išėjimui iš patalpos įrengti. Taip pat, kai kurie žmones jas naudoja ir patalpose, tarp įėjimų iš vienos patalpos į kitą, kas ir leidžia šarvuotas duris vadinti populiariausias mūsų valstybėje.

Belieka konstatuoti, jog būtent šie trys durų tipai šiuo metu yra populiariausi mūsų šalyje. Vis dėlto, iš esmės tai nėra labai gerai, nes tai kiek sumažina potencialią konkurenciją, kas kiek mažina durų gamybos Lietuvoje rinkos tobulėjimo spartą. Belieka tikėtis, jog su laiku atsiras dar daugiau durų tipų, kurie bus visapusiškai patrauklūs bei sulauks didelio žmonių populiarumo, kas sukels dar didesnę šios rinkos tarpusavio konkurenciją mūsų šalyje bei leis durų gamybai Lietuvoje dar sparčiau tobulėti, kas leis pasiekti dar geresnių rezultatų tiek populiarumo, tiek durų kokybės atžvilgiu, kas būtų išties naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *