Mechaninės ar elektroninės svarstyklės

pigu.ltManau, nesuklysime pasakę, kad beveik kiekvienuose namuose galima surasti svarstykles. Šiais laikas dauguma stengiasi sveikai maitintis ir kontroliuoti kūno svorį, tad svarstyklės tampa būtinu vonios kambario priedu. O kokias gi svarstykles geriausia pirkti?

Svarstyklės gaminamos mechaninės ir elektroninės. Žinoma, seniausia svarstyklių rūšis – tai mechaninės. Jos veikia paprastu spyruoklės principu ir yra tikrai ilgaamžės. Kadangi tokiose svarstyklėse nenaudojami įvairūs sudėtingi mechanizmai, tai jos paprastai yra nebrangios ir kiekvienas, kam reikia svarstyklių, jas lengvai įsigys. Be to, naudojant tokias svarstykles, jums nereikės nuolat keisti baterijų, nes joms iš viso nereikia maitinimo šaltinio. Tačiau šios svarstyklės turi ir trūkumų – tai svėrimo paklaida, ji gali svyruoti nuo 100 gramų iki viso pusės kilogramo. Be to, prieš pirkdami atkreipkite dėmesį, kokia yra didžiausia leistino svorio riba, tai ypač aktualu, jeigu jūsų ar šeimos narių svoris viršija 100 kg.

Tačiau šiais laikais parduotuvėse galite rasti ir didžiulį elektroninių svarstyklių pasirinkimą. Tokios svarstyklės gaminamos iš įvairiausių medžiagų – metalo, plastiko, stiklo ir netgi medienos. Nuo medžiagos labai priklauso pačių svarstyklių kaina. Be to, elektroninės svarstyklės, kaip ir visi elektroniniai prietaisai, gali atlikti įvairiausias papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, svarstykles galite automatiškai įjungti ir išjungti, elektroninės svarstyklės išsaugo paskutinio svėrimo rezultatą, gali apskaičiuoti idealaus kūno masės indeksą, o taip pat nustatyti kūno riebalų, raumenų, kaulų masę, netgi organizmo vandens kiekį. Yra ir tokių svarstyklių, kurių duomenis USB jungtimi galite persikelti į savo kompiuterį, atsispausdinti svorio duomenis ir svėrimo grafikus. Šiuolaikinėse svarstyklėse gali būti įmontuoti patikimi svėrimo technologijų davikliai, kurie užtikrina didžiulį svarstyklių tikslumą, svarstyklės gali išsaugoti nuo 2 iki 10 šeimos narių svorio duomenis, kai kurios svarstyklės turi papildomus monitorius, neslystantį pagrindą, taip pat jose gali būti įmontuotas laikrodis ar termometras, perkrovimo indikatorius ir t. t. Tačiau niekada negali būti garantuotas dėl elektroninių svarstyklių ilgaamžiškumo – tai tarsi savotiška loterija. Tačiau perkant brangesnes svarstykles, joms suteikiama ilgesnė garantija.

O kur geriausia svarstykles įsigyti? Didžiulis jų pasirinkimas ir tinkamos kainos – neginčytinai elektroninėse parduotuvėse. Norite įsitikinti, atsidarykite bet kurios žinomos interneto parduotuvės svetainę, pavyzdžiui pigu.lt, ir pamatysite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *