Kuo jus gali nustebinti iPhone 6 ir iPhone 6 Plus?

išmanusis telefonasNeseniai rinkoje pasirodę du nauji kompanijos Apple gaminiai – iPhone 6 ir iPhone 6 Plus tikrai patiks ilgamečiams šios kompanijos gaminių gerbėjams, tačiau ką jie gali pasiūlyti tiems, kas anksčiau Apple produkcija nelabai domėjosi arba tiesiog buvo priešiškai nusiteikę? Iš tiesų, šie gamintojai gali daug kam užminti mįslę – nors išoriškai žiūrint, naujieji iPhone modeliai dažniausiai nedaug skiriasi nuo senųjų, tačiau jų paklausa visuomet yra labai didelė ir gerbėjai laukia nesulaukia, kol naujieji telefonai išeis į pasaulį. Taigi, nusprendėme ir mes pasidomėti bei išsiaiškinti, kokia yra Apple telefonų paslaptis.

Kas pirmiausiai krenta į akis?

Iš pradžių, labiausiai dėmesį patraukia itin ploni abiejų šių telefonų korpusai. iPhone 6 storis yra pats ploniausias per visą istoriją – vos 6,9 milimetro. iPhone 6 Plus yra šiek tiek, labai nežymiai storesnis – 7,1 milimetro. Naujasis iPhone 6 Plus, 5,5“ išmanusis telefonas jus nustebins ir dar kai kuo – šis modelis naudoja naująją Retina HD technologiją, kuri gerokai palengvina elektroninių knygų skaitymą, o nuotraukų bei vaizdo klipų stebėjimą padaro malonesnį nei bet kada iki šiol. Raiška žymiai geresnė, patobulinti vaizdo kontrastai. Jeigu anksčiau mėgote iOS dėl galimybės skaityti virtualius laikraščius specialiose programėlėse, tai dabar komforto skirtumą pajusite dar labiau. Kalbant apie konkrečius skaičius, naujieji Apple turi daugiau nei du milijonus pikselių savo ekranuose.

Be abejo, jums turėtų patikti ir galingas šių naujų išmaniųjų telefonų procesorius. Šie telefonai pasižymi A8 procesoriumi, kuris turi du gigabaitus RAM atminties. Apple prasitarė, kad tokie procesoriaus duomenys, reiškia, kad visos programos veiks maždaug 25 procentais greičiau. Kalbant apie grafines programas ir vaizdo klipus, skirtumas bus dar didesnis – grafiniai dalykai krausis dvigubai greičiau.

Melomanams iPhone 6 Plius patiks ir dėl galimybės klausyti muzikos net iki 80 valandų. Ankstesnė Apple telefono versija – iPhone 5S – turėjo galimybę tą daryti 60 valandų, tad ir čia gerokai žengta į priekį.

Telefono kamera atpažins jūsų šypseną

Įdomybių Apple įdiegė ir į kamerą. Dabar naujoji „Focus Pixels“ funkcija leidžia šiems telefonams greičiau sufokusuoti kamerą automatiškai, o taip pat fiksuos jūsų šypseną ir mirktelėjimus. Be abejo, penktosios kartos iPhone taip pat tai galėjo, tačiau dabar jūsų naujasis iPhone galės tai daryt iš dar didesnio atstumo.

Galimybė kalbėtis ir siųsti duomenis vienu metu

Dar viena svarbi naujovė, kuri buvo pristatyta naujuose iPhone šeštos kartos telefonuose – Voiceover LTE. Tai reiškia, kad nuo šiol jūs galėsite kalbėtis telefonu ir tuo pat metu siųsti mobiliuosius duomenis – daugiau nebus jokių problemų dėl vaizdo įkėlimo į Youtube, jeigu norite ilgiau kalbėtis telefonu. Anksčiau duomenys nesisiųsdavo pokalbio metu, tačiau dabar ši problema išspręsta. Apple pirmieji pristato tokią naujovę.

Taigi, jeigu jums patinka naujovės ir norite išnaudoti viską, ką geriausio turi pasiūlyti šiuolaikiniai išmanieji telefonai, tai iPhone 6 Plus jums yra kaip tik. Vienintelis dalykas, kuris gali nepatikti – telefonas gana didelis. Visgi, tai labiau skonio reikalas – vieniems didelis, į planšetinį kompiuterį panašus telefonas yra privalumas, kitiems – trūkumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *