Kavos aparatas biurui: kokį rinktis?

automatinis kavos aparatasAutomatinis kavos aparatas praverčia kiekviename biure, ypač tame, kur ne tik daug darbuotojų, bet ir nemažai apsilanko klientų ar partnerių. Todėl kavos aparatas darbo vietoje išties pasiteisina ir praverčia. Apskritai bet koks kavos aparatas, svarbu tik kad ne virdulys, suteikia biurui įstabesni įvaizdį. O juk automatinis kavos aparatas šviežią kavą paruošia vos per pusę minutės, todėl sutaupomas laikas. Tad tiems kurie neturi kavos aparato biure visuomet siūloma įsigyti tokį, kuris išties nedulkės kampe, o bus nuolat naudojamas.

Biurams rekomenduojama įsigyti šveicarų gamintojo JURA kavos aparatus, kurie ne tik modernaus dizaino, bet ir gamina nepriekaištingos kokybės kavos gėrimus vos vienu mygtuko paspaudimu. Tad jei nemėgstate paprastos juodos kavos, galėsite pasigaminti latte ar cappuccino kavos gėrimą.

JURA E8 puikiai tiks kiekvienam biurui, kadangi jis šiuolaikiškas, jo talpa itin didelė, todėl vienu metu galėsite pagaminti daugiau puodelių kavos. Šis automatinis kavos aparatas turi funkciją leidžiančia keisti kavos stiprumą, todėl jei jūsų klientai ar darbuotojai mėgsta skirtingo stiprumo kavas, galėsite jiems pasiūlyti. Taip pat, šis kavos aparatas savaime išsivalo, kadangi turi praplovimo sistemą, todėl nereikės rūpintis nuolatine priežiūra. O ir valdymas šio aparato labai paprasta, tad nereikės ilgai sukti galvos, kol išmoksite juo naudotis.  JURA E8 kaina yra investicija yra kokybę, todėl jei norite ilgaamžio aparato, tuomet rinkitės būtent šį savo biurui.

Norint įsigyti kavos aparatą savo biurui, reikia kiek apytiksliai per dieną išgeriama kavos, tačiau nepatariama rinktis kavos aparatų, kurie naudojami buityje, jei kavos išgeriama daugiau nei 5 puodeliai per dieną, geriau rinkitės didesnius, kurie gali padaryti 5 puodelius per dieną vos vienam žmogui. Taip pat, jei nežinote ar automatinis kavos aparatas darbe pasiteisins, galite jį išsinuomoti savaitei ar dviem, tuomet pamatysite ar jis tikrai naudojamas darbuotojų, ar klientai jį pastebi ir giria kavą. Ir jeigu kavos aparatas jūsų biure pasiteisins, tuomet įsigykite tikrai kokybišką kavos aparatą. Nebijokite investuoti į gerus JURA aparatus, kurie pripažinti, kaip kokybiškiausi bei ilgaamžiškiausi kavos aparatai rinkoje. Tačiau prisiminkite, kad tik kruopščiai prižiūrimas kavos aparatas, tarnaus tiek, kiek numatyta pačio gamintojo.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *