Kaip pasirinkti tinkamiausius tapetus?

TapetaiRemontuojant namus viena iš svarbiausių dilemų yra – kokias sienas pasirinkti? Šiuo metu vis dar populiarūs tapetai. Juolab, egzistuoja labai platus ne tik spalvos ir stilių jų pasirinkimas, tačiau tuo pačiu ir jų išvaizda, kadangi vieni yra labiau grublėti, kiti – mažiau. Tapetai turi galią net vizualiai padidinti arba sumažinti erdvę, taigi labai svarbu sutelkti kuo daugiau dėmesio į tai, kokius tapetus pasirinksite.

Foto tapetai

Jie dažniausiai pasirenkami ne dekoruojant visą patalpą, tačiau norint papuošti vieną kokią nors sieną. Foto tapetai Lietuvoje yra gana populiarus pasirinkimas, kadangi kaina prieinama ir egzistuoja labai plati jų pasiūla. Galima pasirinkti nuo klasikinių, kuriuose yra vaizduojama gamta arba naktinis miestas, iki kokių neįprastesnių, kuriuose galima pamatyti kokias nors iliuzijas ir panašiai. Tiesa, pasirinkdami foto tapetus įvertinkite, kaip jie atrodys bendrame fone.

Storumas

Tapetai skiriasi ir savo storumu. Klaidingai manoma, kad kuo storesni, tuo juos užklijuoti yra sunkiau. Tai neturi nieko bendro. Paprasčiausiai reikia pasirinkti tikrai labai gerus ir kokybiškus klijus.

Tapetai, kurie vizualiai didina erdvę

Jeigu gyvenate gana mažuose namuose ir norite džiaugtis erdvesniais, tokiu atveju paprasčiausiai užteks pasirinkti tapetus, kurie gali vizualiai padidinti erdvę. Šiuo atveju puikiai tinka tokie, kurie yra vertikaliai ilgais dryžiais. Tuomet kambario lubos atrodys aukštesnės ir, žinoma, pats kambarys tikrai bus didesnis. Lygiai taip pat reikia pasirinkti tokius su horizontaliais dryžiais. Tuomet patalpa bus didesnė.

Spalvos pasirinkimas

Renkantis tapetus reikia labai atidžiai įvertinti spalvos galimybes. Paprasčiausiai, tapetai varijuos savo atspalviai, tačiau kiekvieno žmogaus pasirinkimo galimybė, kokius jis pirks. Nors sodriai raudona arba juoda atrodo ekstravagantiškos, tačiau reikia pagalvoti apie tai, kad toks kambarys labai siurbs iš jūsų energiją. Kad ir kokių namų norite, visgi, šviesių spalvų sienos yra geriausias pasirinkimas.

Tapetai taip pat pasirenkami gali būti kartu su profesionalo konsultacija bei pagalba. Svarbiausia, kad pasirinkimas yra toks platus, kad net ir išrankiausias asmuo nesunkiai atras tai, kas jam labiausiai tinka.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *