Geras pinigų stalčius – saugumo garantija

pinigu stalciaiNepaisant elektroninės bankininkystės iškilimo ir atsiradusios galimybės daugumoje parduotuvių mokėti banko kortele, grynieji vis dar yra populiarus būdas atsiskaityti už įvairias prekes ir paslaugas. Dėl šios priežasties pinigu stalciai parduotuvėse – svarbus ir reikalingas dalykas, be kurių kasininkų darbas sustotų. Parduotuvės kasoje įtaisytas pinigų stalčius leidžia grynuosius pinigus laikyti saugiai ir tvarkingai. Stalčių skyreliai užtikrina, kad skirtingos vertės banknotai ir monetos turėtų sau atskiras vietas, juos būtų patogu išimti ir pakeisti naujais. Nors beveik visi pinigų stalčiai atrodo panašūs, jų savybės šiek tiek skiriasi, čia pateiksime keletą patarimų, kaip ir kur nusipirkti gerą ir pinigų stalčių.

Kada seną pinigų stalčių keisti nauju?

Norint išlaikyti sėkmingą verslą ir išvengti nuostolių yra svarbu turėti tinkamą pinigų stalčių, kuris užtikrintų jūsų grynųjų pinigų saugumą. Jeigu jūsų pinigų stalčius susidėvėjo, sunkiai atsidaro ir užsidaro arba tiesiog yra netalpus – tai požymiai, kad jau seniai laikas rimtai pamąstyti apie naujo pinigų stalčiaus įsigijimą. Tokiu atveju naujas modernus pinigu stalcius eurams – investiciją, kurią turi padaryti kiekvienas protingas verslininkas. Nelaukite, kol bus per vėlu ir stalcius pinigams taps nesaugus.

Saugumas – būtinybė

Prieš pirkdami naują pinigų stalčių pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie saugumą. Apsvarstykite: kaip dažnai darbuotojai naudoja pinigų stalčių ir koks kiekis pinigų stalčiuje dažniausiai laikomas. Paprastai pirkėjas pinigus paduoda kasininkui, šis juos suskaičiuoja, patikrina, ar ne padirbti, įdedą į pinigų stalčių ir iš jo išima likusią grąžą. Ir taip per dieną daug kartų. Dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, kad pinigų stalčius būtų apsaugotas nuo ilgapirščių.

Saugumas priklauso nuo stalčiaus spynos užraktų ir plieno. Geriausia pirkti sunkų plieninį pinigų stalčių, kuris turi daugiau negu dviejų pozicijų spyną. Plienas apsaugos pinigų stalčių nuo smūgių. Be to, didelis ir plieninis stalčius daug sveria, todėl jį vagišiams bus sunku išsinešti, Galima įsigyti ir pinigų stalčių su integruota dažų kapsule. Jeigu ilgapirštis bandys pinigų stalčių atidaryti, dažai išsilies ir suteps pinigus.

Kad pinigai tilptų

Kai ieškote naujo pinigų stalčiaus, turėtumėte pagalvoti ir apie jo talpą. Euro banknotai reikalauja daugiau erdvės nei buvusieji litai, tad perkant naują stalčių reikėtų ieškoti tokio, kuris pritaikytas euro valiutos banknotams. Jeigu prekybinis stalcius pinigams laikyti bus nepakankamai talpus, pinigai kasininkui dirbant gali iškristi ant žemės ar patekti į vagišių rankas. Taigi, nepakankama talpa gali atnešti nuostolių. Kai kurie pinigų stalčiai yra ypatingai erdvūs ir yra skirti susidėti pinigus prekiaujant dideliais kiekiais prekių. Pagalvokite, koks pinigų stalčius jums būtų geriausiais. Rinkdamiesi dydį, patikrinkite, ar stalčius derės prie kasos. Kai kurios kasos yra standartinio dydžio, kitos turi kilnojamus skyrus.

Kur įsigyti pinigų stalčių?

Pinigų stalčių pirkti galima įvairiose specializuotose parduotuvėse ir internete. Pasirinkimas gausus, bet jei sunku išsirinkti, galite pasinaudoti interneto paieškos sistema. Čia rasite įvairių įmonių tinklalapių, kurios parduoda pinigų stalčius internetu. Tinklalapiuose galėsite matyti, kaip atrodo siūlomas pinigų stalčius, sužinoti jo savybes, kontaktinius pardavėjo duomenis ir siųsti jums rūpimus klausimus per užklausas. Susisiekę su pardavėjais, sužinosite dominančio stalčiaus kainas.

Pinigu stalciai – atributas, kuris yra ne visiems matomas, tačiau daugeliui privalomas. Darbas be šio įrenginio apsunkintų ne tik parduotuvių ir pardavėjų darbą, bet ir padidintų vagysčių skaičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *