Ar puslapio užkrovimo greitis gali numesti jo populiarumą?

seo ir svetainės greitisUžsukus į tam tikrą internetinį puslapį labai erzina lėtas svetainės krovimo laiko tarpas. Atrodo, tenka laukti 10, 15, o kartais net ir 30 sekundžių, kol puslapis bus pilnai užkrautas. Tiesa, labai dažnai problema slypi ne Jūsų interneto greityje, tačiau puslapyje, kuris yra netinkamai sutvarkytas.

Kaip pagerinti puslapio krovimosi laiką?

Žinoma, pirmiausia reikia pasisamdyti gerą savo srities specialistą, kuris žino, kokios klaidos dažniausiai blogina puslapio užkrovimo laiko tarpą. Svetainės greitis labai dažai lemia žmonių norą lankytis tam tikrose svetainėse. O jeigu puslapis dar pritaikytas SEO – didėja tikimybė, kad būsite kur kas labiau atrandamas internete.

  1. Naudokitės tik tuo serveriu, kuris yra Lietuvoje. Tokiu atveju puslapis greičiau krausis.
  2. Didelės raiškos nuotraukos dažniausiai labai apsunkina puslapio užkrovimą. Su šia problema dažnai susiduria fotografavimo paslaugas pristatantys asmenys. Specialistas patars, kaip išlaikyti kokybę, tačiau taip pat neapkrauti puslapio.
  3. Jeigu naudojate failus iš kitų serverių, tokiu atveju krovimas gali būti net kelis kartus ilgesnis ir sudėtingesnis. Geriau nuo to atsiriboti.
  4. Tinkami nuotraukų bei logotipų formatai taip pat gali nulemti apkrovimo greitį. Dėl tokių smulkmenų konsultacijos su specialistais yra būtinos.

Svetainės greitis gali nulemti ar žmogus norės užsukti pas Jus į svetainę dar kartą. Gali būti, kad lėtas krovimas bus pagrindinė priežastis, kodėl jis nebegrįš.

Viskas vardan kliento…

SEO ir svetainės greitis gali paskatinti kartą pas Jus apsilankiusius žmones grįžti dar kartą. Kol vieniems tai atrodo smulkmena – kiti sutinka, kad svarbiausia yra derintis prie kliento ir kartais paprasčiausiai pasistengti atsidurti jo vietoje.

SEO paslaugos – geriausias pasirinkimas norintiems būti labiau pamatomais!

  • SEO optimizacija puslapiui veiksminga tiek pat laiko, kiek svetainė gyvuos.
  • Tokia reklama neerzina, todėl daugelis klientų taip palankiai į ją žiūri.
  • SEO apima labai daug veiksnių. Bus pilnai sutvarkomas Jūsų puslapis.
  • Šias paslaugas teikia daug specialistų, tad visada turėsite iš ko pasirinkti.
  • Paslauga kainuoja nedaug, o nauda – milžiniška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *