Tv staliukai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Kai ateina metas atnaujinti namų interjerą, vieni iš svarbiausių baldų, kuriems reikia skirti daug dėmesio, yra tv staliukai. Jie skirti ne tik televizoriui laikyti, bet ir gali tapti pagrindiniais svetainės kambario akcentais, ant kurių galima laikyti brangias nuotraukas ar kitus svarbius daiktus. Suprantama, kad išsirinkti tinkamiausią tv staliuką gali būti sunku, nes šiuo metu baldų rinkoje jų pasirinkimas tiesiog milžiniškas. Kad galėtumėte lengviau apsispręsti, siūloma atkreipti dėmesį į kelis naudingus patarimus:

1.      Atsižvelkite į savo televizoriaus dydį. Tai vienas svarbiausių veiksnių, nulemiantis tinkamą tv staliuko pasirinkimą. Tv staliukai būna įvairaus dydžio, tad tikrai galima rasti geriausią, į kurį puikiai tilps turimas televizorius ir patalpa neatrodys pernelyg apkrauta.

2.      Atsižvelkite į patogų televizoriaus aukštį. Televizorius turėtų stovėti ar būti pritvirtintas tinkamame akių lygyje, kitu atveju jūsų kaklas pradės įsitempti ir atsiras kūno diskomfortas. Pagal norimą aukštį rinkitės ir tv staliuko dydį.

3.      Išmatuokite kambarį, kuriame stovės tv staliukas. Pirkite šį baldą tik tiksliai žinodami, kiek laisvos vietos turite kambaryje. Atsižvelkite į tv staliuko plotį, aukštį ir gylį.

4.      Derinkite tv staliuką prie kambario ir bendro namų stiliaus. Labai svarbu, kad naujasis baldas papildytų esamą interjero dizainą, o ne jį sugadintų. Taip pat labai atidžiai rinkitės ir spalvas, kurios derėtų prie namų stiliaus.

5.      Pagalvokite, ar reikalingos papildomos daiktų saugojimo vietos. Tv staliukai būna įvairių stilių ir dydžių. Jie dažnai turi ir įvairias lentynėles ar stalčiukus, kuriuose galima laikyti garso aparatūrą, pultelius, knygas ar kitus reikalingus daiktus. Pagalvokite, ar norite atvirų, ar labiau tiktų lentynos su durelėmis.

6.      Pagalvokite, iš kokios medžiagos tv staliukas turėtų būti pagamintas. Medžiaga, iš kurios pagamintas baldas, turi didelę įtaką visai jo kokybei ir ilgaamžiškumui. Dažniausiai žmonės renkasi medinius, metalinius ir stiklinius tv staliukus.

7.      Laikykitės nusistatyto biudžeto. Galiausiai, rinkdamiesi geriausią tv staliuką, visada atsižvelkite į pinigų sumą, kurią galite mokėti už šį baldą. Taip pat visada naudinga paieškoti panašių tv staliukų pas skirtingus gamintojus. Nustebsite, kokie įvairūs gali būti jų kainų pasiūlymai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *