Tradicinė TV programa

TV programaSu kiekviena diena tenka vis labiau pripažinti, kad visuomenė modernėja tiesiog valandomis. Jei kažkada atrodė, kad normalu skambinti į užsienį ir mokėti už tai didelius pinigus, tai šiandien, naudodamiesi „Skype“ programa jau galime tai daryti nemokamai. Jei kažkada reikėjo laukti laiško iš mylimojo kelias dienas, tai šiandien meilės prisipažinimai siunčiami SMS žinutėmis. Viskas sumodernėjo, o modernėjant technikai ir atradimais, taikosi ir žmogus. Galbūt kartos, kurios gyvens ateityje nė neprisimins ar net nežinos apie tai, jog buvo laidinis telefonas, jiems tai atrodys nesuvokiama.

Šiandien visuomenėje susiklosčiusi tokia padėtis, kad viena žmonių dalis yra prisitaikantys prie naujų atradimų ir bando į savo kasdienį gyvenimą įtraukti kuo daugiau buitį palengvinančių dalykų: išmanūs telefonai, banko kortelės, planšetiniai kompiuteriai; tuo tarpu kita visuomenės dalis vis dar lieka prie senų tradicijų ir tarsi gyvena kitame, jau praėjusiame laike: laidiniai telefonai, popierinė TV programa ir kt. Būtent apie paskutinį paminėtą dalyką ir norėtųsi pakalbėti. Nors dauguma žmonių jau įpratę stebėti internete, ką transliuoja tokie kanalai kaip TV1, TV6, TV1000, TV8, Lryto TV ir kt., yra ir kita visuomenės dalis, kuri vis dar tai daro tradiciniu būdų – perka žurnalus, kuriuose yra visa savaitės TV programa. Kuo tai naudinga šiandien?

Patogumas

Kodėl turėtumėte pirkti leidinį su TV programa, jei internete ją galite pažiūrėti nemokamai? Dėl patogumo, atsakys Jums bet koks TV programos mylėtojas. Juk tai labai patogu, nes visos savaitės programa yra vienoje vietoje, tai reiškia, kad Jums nereikia kiekvieną kartą junginėti mygtukų, jei pamiršote, ką šiandien rodys TV3, LNK, LTV ar BTV kanalai. Jūs galite iš karto peržvelgti visos savaitės programas iš išsirinkti, ką kada norėsite žiūrėti. Dar geriau, šalia bus aprašyti visi geriausi šios savaitės filmai, taigi Jums nereikės spėlioti, kuris yra geresnis. Jūs galėsite paskaityti ir nuspręsti, kuris filmas įdomesnis Jums.

Smalsumas

Jei TV programoje būtų tik programos, būtų gal kiek ir rizikinga, tačiau tai ne tik visų kanalų programų rinkinys, tai dar ir įdomus skaitinys, nes jame visada galite rasti anekdotų, horoskopų ar net receptų. Kitas populiarus tokių žurnalų skyrius yra paskalos, oficialiai vadinamos žvaigždžių naujienos. Šiuose puslapiuose galite sužinoti visas karščiausiais žymių žmonių naujienas. Čia aprašyti visi šios savaitės įvykiai, kuriuose dalyvavo žvaigždūnai, ką gėrė, valgė, kuo vilkėjo. Aptariami garsių žmonių poelgiai ir sprendimai. Būtent ši laikraščio dalis yra gal net skaitomesnė skaitytojų nei pati televizijos programa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *