CRM – neatsiejama šiuolaikinės įmonės dalis

crm
Klientų apskaitos ir valdymo programų yra tikrai nemažai. Kai pasirinkimas toks didelis ir aktyviai sprendžiama, kurią CRM pasirinkti, reiktų pasigilinti, kas tai yra ir kokius privalumus duoda kiekvienai įmonei.

Primityvi ir sudėtinga CRM

CRM (angl. Customer Resource Management)  gali būti labai primityvi. Iš esmės darbo knyga, kur kiekvienai dienai skiriamos keliolika eilučių su pažymėtu laiku, yra tradicinė CRM sistema. Ji vis dar plačiai naudojama ir yra gana efektyvi. Šiuolaikinė CRM sistema – „debesies“ infrastruktūra paremta programinė įranga, kuria galima naudotis iš bet kur ir iš bet kokio įrenginio – kompiuterio, išmanaus telefono ar net televizoriaus (beje, labai praverčia dirbant konferencijų kambaryje su komanda). Jos kainodara yra labai lanksti – mokama už tai, kiek naudojamasi. Tai reiškia, kad mokama dažniausiai už kiekvieną vartotoją. Primityvios ir pažengusios CRM sistemos randa savo vietą tiek smulkiose, tiek vidutinio dydžio įmonėse.

Svarbiausias privalumas – išliekamoji vertė

Popierinės darbo knygos, lapeliai ant sienos, specialus stalo kalendorius su užrašams skirta vieta per visą stalą – tai nėra blogos klientų valdymo sistemos, be jos turi vieną trūkumą – popierius pasimeta, dega, sušlampa. Tuo tarpu duomenys „debesyje“ išlika kur kas ilgiau ir saugomi patikimiau. Štai ir pagrindinis šiuolaikiškos CRM privalumas – duomenų saugumas. Kai darbuotojas išeina ir palieka savo asmenine rašysena užkoduotus klientų duomenis naujai atėjusiam kolegai, praktiškai reikia iš naujo pasitikslinti viską. Su šiuolaikiška CRM to daryti nereikia, nes visi duomenys išlieka. Tai labai patogu, ypač tose įmonėse, kur yra didelė kadrų kaita.

Nemokama CRM

Ar norėtumėte išbandyti CRM nemokamai? Pabandykite SpinCRM.lt sprendimą, kur mokėti nieko nereikia, kol neapsipranti su sistema. Kai sistema paklūsta ir pradedate dirbti natūraliai, reikia ieškoti ir tam tikrų efektyvių sprendimų. Net jei su CRM dirba vos vienas žmogus, šis sprendimas yra labai palankus tolimesnei plėtrai.

Efektyvumas

CRM yra labai geras įrankis tam tikrų darbuotojų efektyvumui pagerinti. Reikia tik gerai paanalizuoti kiekvieno komandos nario darbo efektyvumą. Būdų yra tikrai ne vienas. Kiekviena rimtesnė CRM turi specialius statistikos modulius, kurie prieinami vadovų lygmenyje, tad visada galima matyti, kaip efektyviai dirba darbuotojai. Visi. Iš darbo knygų efektyvumo tikrai nepamatysi…

CRM padeda uždirbti daugiau. Tai įrodytas faktas.

Verslo paslaugos – ar tai naudinga?

uab ost expressApie verslą, sklinda labai daug įvairių kalbų, kadangi vieniems tai sritis, iš kurios jie pragyvena, kitiems gal kažkada buvo tai, ko jie nenorėtų susapnuoti daugiau niekada gyvenime – finansinis krachas. Nuo ko tai priklauso? Tai labai priklauso nuo to, kaip Jums pasiseks, kadangi viską darant teisingai, versle visada reikia sėkmės, kadangi be jos labai sunku. Labai paprastas pavyzdys – sugalvojote verslo idėją, kol ją ketinate įgyvendinti, galbūt kažkas kitas ją gali pasisavinti, o tuomet Jums įkūrus savo verslą, kitas iš Jūsų idėjos jau uždirba pinigus, o Jūsų įmonė tampa nepatraukli, nenešanti pelno. Norint, kad įmonė veiktų sklandžiai, viskas turi būti labai sustyguota. Šiandien norime Jums papasakoti apie tai, kokios yra verslo paslaugos. Tokias paslaugas teikia įmonė uab ,, Ost Express ‘‘, kuri Jums gali pasiūlyti labai platų paslaugų pasirinkimą – IT paslaugos, buhalterinės paslaugos, ūkio sektoriaus paslaugos, verslo vystymas, ir dar labai daug kitų įvairių paslaugų. Šiandien norime Jums papasakoti apie verslo steigimą, kokios būna verslo paslaugos, kuom Jums galėtų pasitarnauti uab ,,Ost Express‘‘.

Kaip vyksta įmonių steigimas? Norint steigti įmonę, Jums reikės praeiti labai daug įvairių etapų, kuriuose turėsite gauti teigiamus atsakymus, norint įsteigti įmonę. Tačiau jeigu esate užimtas žmogus, o galbūt nesate šios srities specialistas, galite pasitelkti įmonę, kuri galėtų įsteigti įmonę už Jus. Savaime aišku, kad tokios paslaugos kainuoja, tačiau nėra nieko nemokamo, o tokios ir kitos naudingos paslaugos visada būna mokamos, todėl nėra ko stebėtis, tai yra labai normalus dalykas. ,, Ost Express ‘‘ gali Jums padėti įsteigti įmonę, suteikti informacijos tolimesniems Jūsų veiksmams, jeigu Jūs norite pasiekti teigiamų, Jums naudą nešančių rezultatų. O jeigu atidarinėjate įmonę, turbūt Jūsų tikslai tokie ir yra, todėl ši įmonė gali puikiai pasitarnauti Jums įsteigiant įmonę, taip pat Jums padės įveikti įvairius procesus, kurie, dažniausiai, neturint specifinių žinių, kainuoja labai daug nervų ir laiko.

Verslo paslaugos – puiki galimybė sutaupyti laiko, o taip pat ir pinigų, kaip jau minėjome, jeigu esate smulkesnio verslo pradininkas, Jums tikrai nereikia nuolatinio IT specialisto, juristo ar buhalterio. Jums verčiau derėtų kreiptis į įmonę, kuri teikia tokias paslaugas, o tam tikros srities kvalifikuoti specialistai dirbtų tada, kada būtų poreikis. Tai yra naudinga ir Jums, ir įmonei, kuri teikia tokias paslaugas, todėl jeigu vis dar dirbate senais metodais – pagalvokite apie permainas.

,, Ost Express ‘‘ gali būti puiki pagalba Jums, kaip naujam verslininkui, taip pat tai gali pasitarnauti ir verslo vilkams – norint įvesti įvairių naujovių į Jūsų verslą. Verslo procesai – sudėtingas dalykas, todėl žiūrėkite į tai atsakingai, o jeigu įmanoma – patikėkite specialistams.