Seifo pasirinkimas: kriterijai, kuriuos būtina įvertinti

seifasSeifai – efektyviausia priemonė, kuri gali padėti apsaugoti Jums brangius daiktus nuo ilgapirščių. Šiais laikais seifai dėl mažos kainos prieinami beveik visiems, tad nieko keisto, kad kiekvienas turintis ką saugoti renkasi seifus. Juolab, juose dažnai laikomi ne prabangūs aksesuarai ar pinigai, o morališkai svarbūs daiktai, kurie saugomi ne tik nuo vagių, tačiau ir nuo gaisro pavojaus.

Ieškant tinkamiausio seifo reikia palyginti kuo daugiau įvairių galimybių. Kadangi šiuo metu seifo pasirinkimas yra labai platus – nurodome pačias svarbiausias gaires, kurios dažniausiai kiek supaprastina paieškas.

Ką planuojate laikyti seife?

Seifuose laikomo tikrai ne tik brangenybės, kurios turi didelę vertę finansiškai. Kai kuriems asmenims labai svarbu saugoti ir moralinę vertę turinčius daiktus, kurie svarbus gyvenime. Kol vieni laiko dokumentus ir brangenybes, tuo tarpu kiti laiko fotoalbumus, kuriuose yra užfiksuotos jų gražiausios gyvenimo akimirkos. Ką laikyti – sprendimas Jūsų. Svarbiausia yra pasirinkti kokybišką seifą.

Ar galiu seife laikyti ginklą?

Galite ir tai yra labai gera vieta ginklo laikymui. Tačiau nepamirškite, kad jeigu norite seife laikyti ginklą – tokiu atveju labai svarbu įsigyti tokią saugojimo vietą, kuri ir būtų prilaikyta konkrečiai ginklo laikymui. Dažniausiai tokie seifai būna stiprūs ugniai ir pasižymi keliomis kitomis smulkmenomis.

Kokio dydžio seifas yra reikalingas?

Priklausomai nuo to, ką planuojate laikyti seife – reikia ir atitinkamo dydžio seifo. Kol vieno laiko tik dokumentus ir gražius papuošalus, kiti – kompiuterius bei planšetes. Taigi, priklausomai nuo daiktų, kuriuos planuojate laikyti – reikia ir tam tikro dydžio seifo. Tuo pačiu nepamirškite, kad dar prieš perkant visai naudinga parinkti vietą, kurioje bus seifas. Tokiu atveju pagal vietą irgi galima ieškoti konkretaus dydžio seifo.

Kokio lygio saugumo seifas yra reikalingas?

Vairema seifai dažniausiai klasifikuojami pagal saugumo klasę ir šiuo metu galima pasirinkti labai daug įvairiausių variantų pagal kiekvieno asmens poreikius. Jeigu nežinote, koks seifas geriausiai atitiktų Jūsų poreikius – pasitarkite su specialistais, kurie sužinoję ką planuojate laikyti seife – gali patarti, kuris variantas Jums labiausiai tiks.

 

Taip pat siūlome pasirinkti tokius seifus, kurie yra atsparūs ugniai. Tokiu atveju gaisro atveju visi seife laikomi daiktai bus apsaugoti. Taigi, jeigu prasidės gaisras – turėsite laiko apsirūpinti daiktais. Juolab, net ir po didelio gaisro seifas dažniausiai lieka sėkmingai nepakitęs su puikiai išlikusiu turiniu viduje.

 

Kur planuojate montuoti savo seifą?

Seifai montuojami labai įvairiose vietose. Labai dažnai įvertinama ne tik tai, kad seifai turi būti paslepiami nuo vagišių, tačiau tuo pačiu ir nuo vaikų, kurie gali netyčia atidaryti seifą, o jeigu jis paliktas atidarytas – net įlįsti į jį. Seifai gali būti montuojami ne tik sienose, tačiau ir lubose bei grindyse.

Kokio užrakto Jums reikia?

Seifai gali būti užrakinami labai skirtingai. Nuo paprasčiausios spynelės, kuri atrakinama naudojant raktuką yra kodinės spynos, kurią reikia suvesti per nurodytą laiko tarpą. Nors Lietuvoje nėra labai populiaru, tačiau kai kurie renkasi ir tokius seifus, kurie yra atrakinami su piršto antspaudu arba net akies ragena. Žinoma, tokie kainuoja labai daug, tad įvertinus seifo turinį ne visada verta tiek daug investuoti. Bet kuriuo atveju – tokios galimybės yra, tad gal jos Jus sudomins?

Seifai gali padėti pasiekti naują saugumo lygį. Svarbiausia įvertinti galimybes ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kokios tvoros pigiausios?

tvora kainaTvora – neatsiejamas namų teritorijos aspektas, kuris ne tik padidina saugumo jausmą, tačiau taip pat ir padeda sukurti akiai patrauklų kiemo dizainą. Būtent todėl tvoros pasirinkimas gali reikalauti kur kas daugiau laiko, nei kad teko kada pagalvoti. Dažniausiai vienas iš prioritetinių veiksnių, kuris lemia tvoros pasirinkimą, yra kaina. Geriausia pasiūlymų ieškote internete. Į paieškos sistemą įveskite „Tvora kaina“ ir Google jums išmes pačius geriausius kainos pasirinkimus. Tuomet jau beliks analizuotis medžiagą ir įvertinti, kuris konkrečiai Jums variantas tinka labiausiai.

Medinė tvora. Tai bene pats pigiausias pasirinkimas, kurį mums šiuo metu siūlo rinka. Greta pigumo dažniausiai tuo pačiu ir estetiškiausias, kadangi medis – jaukumo ir šilumos simbolis. Tautiečiai išties pamėgę šios medžiagos produkcijos tvoras. Tvora kaina negąsdina, o pastatyti ją galima net pačiam. Žinoma, svarbu turėti tam tikrus įrankius ir išmanyti technologiją.

Aliuminė tvora. Iš jos dažniausiai gaminamos segmentinės tvoros. Pasirinkimas tiems, kurie nori kuo aukštesnės tvoros, tačiau taip pat siekia, kad saulė patektų į kiemą, jos neužgožtų masyvi tvora. Kiek brangesnis pasirinkimas, tačiau labai vertinamas tų, kurie mėgsta privatumą arba paprasčiausiai turi agresyvius, kiemuose paleistus, šunis. Dažniausiai galima pasirinkti iš labai daug įvairių stilistinių variacijų. Daugeliu atveju net ir pats žmogus gali susigalvoti, kokių išraitymų nori, o pagal jo užsakymą pagaminama tvora.

Gyvatvorė. Daug rečiau pasitaikantis pasirinkimas. Paprasčiausiai, tai nebus greitas tvoros turėjimas. Dažniausiai pasirenkami daigeliai yra vos pusės metrų aukščio, tad laukti, kol pasieks norima, dažniausiai kiek daugiau nei metro, reikia laukti kelerius metus. Priklausomai nuo pasirinkti augalo ir skiriasi trukmė, kiek reikės laukti galutinės tvoros. Štai tuja dažniausiai reikiamą aukštį pasiekia per 5-erius metus. Ar jums tai atrodo ilgai, ar ne?

Tvora kaina savo gali skirtis labai ženkliai: nuo pigiausių iki kiek brangesnių ir net labai brangių pasirinkimų. Svarbiausia, kad egzistuoja variacijos, tad kiekvienas gali pasirinkti tokį variantą, kuris konkrečiai jam labiausiai tinka ir patinka.