Profesionalus plaukų atauginimas

plauku atauginimasKiekviena mergina nori turėti  gražius ir spindinčius plaukus.  Televizorių  ekranuose ir  reklamose į mus žiūri gražūs modeliai, kurie turi patrauklius ir žvilgančius plaukus ir  atitinkamai mes visos norime būti panašios į jas. O juk  atrodo, kad taip sudėtinga atauginti savo plaukus.  Kodėl  gi jūsų plaukai  taip lėtai auga? Kokios  gi yra to priežastys?  Visų pirma, tai įtakoja  jūsų plaukų sausumas ir lūžinėjimas,  plaukai slenka, vyrauja  šaltas klimatas arba jums nepakanka vitaminų ir baltymų.  Tačiau visada  yra išeitis  iš  šios  sudėtingos  situacijos, juk  viskas nėra taip  sudėtinga kaip jums  gali atrodyti. Kad jūsų plaukai galėtų  augti sveiki juos  yra būtina  tinkamai prižiūrėti, tai yra paprasta  tiesa, kurios yra būtina laikytis.  Plaukų atauginimas gali  būti atliekamas su specialistų pagalba, tai yra geriau nei tai būtų daroma  savarankiškai.  Viskas priklauso nuo priemonių, kurias jūs turite, tačiau jūs tikrai neturėsite  tokių priemonių, kurias turės profesionalas.  Taigi kokie  yra pagrindiniai šios problemos  sprendimo būdai.  Kokie  gi yra  profesionalūs  plaukų atauginimo būdai?  Vienas iš efektyviausių  būdų kaip gali  būti  atauginami plaukai, tai yra   mezoterapija.  Ši procedūra yra atliekama grožio salonuose, todėl  jums teks į tai investuoti. Taigi  vieno  seanso jums tikrai bus per mažai, jums  reikės praeiti visą  kursą. Tačiau gautas  rezultatas jums tikrai patiks.  Visi kosmetologai  po oda  suleidžia specialias medžiagas, kurių sudėtyje  yra  naudingi vitaminai, mikroelementai ir amino rūgštys. Verta pasakyti, kad šio preparato dozės  turi būti pasirenkamos individualiai, kadangi  padauginti taip pat yra pakankamai paprasta.  Šio kurso dėka plauko   svogūnėlis  gauna reikiamą  maitinimą, o tai pagerina kraujotaką ir suteikia galimybę greitai  atauginti plaukus.  Be to,  profesionalai  plaukų atauginimą gali atlikti naudojant ampules, kurios yra skirtos  plaukų atauginimui.

 Toks plaukų  atauginimas ir šios procedūros  stimuliuoja plaukų augimą.  Jei jums reikia per trumpą  laiką atauginti plaukus mezoterapija  bus pats tinkamiausias metodas.  Ampulių, kurios yra suleidžiamos į galvos  odą sudėtyje yra aktyvus  koncentratas ir maistingos medžiagos, kurios pagerina odoje vykstančius  medžiagų apykaitos procesus.  Ampulės turi būti naudojamos  du arba tris kartus per mėnesį.  Tai yra plaukų atauginimas per žiemą dabar  yra  visiškai įmanomas.   Bus labai gerai jei ampulės bus parinktos kosmetologo pagalba. Taip pat yra toks plaukų atauginimo būdas kaip lazerinis šukavimas. Lazerinės procedūros stimuliuoja  kraujo  cirkuliaciją ir teigiamai veikia plaukų šaknis.  Toks gydymas yra teikiamas kosmetologijos klinikoje, tai bus labai paprasta.  Taip pat gali būti naudojamas įvairios mikro elektros  srovės, kurios yra tinkamos  riebiai galvos odai.  Šis prietaisas gali tinkamai  stimuliuoti plaukų augimą.  Šių procedūrų kursas gali būti  pereinamas grožio salone kaip ir daugybė kitų procedūrų. Tokiu  būdu ataugs ne tik jūsų plaukai, tačiau  jūsų oda  įgaus geresnę būklę.  Kai  šios procedūrų trukmė yta trys savaitės jūs tikrai pastebėsite, kad jūsų plaukai auga kur kas  greičiau.

Dar  vienas būdas kaip gali būti atliekamas plaukų atauginimas, tai kosmetinė procedūra, kai plaukų galiukai kerpami karštomis žirklėmis.  Tokiu būdu jūsų plaukai bus sveiki ir tai atitinkamai pagreitins  jūsų plaukų augimo procesą. Profesionalios  kosmetinės priemonės, tokios kaip šampūnas ir kaukės skirtos  plaukų augimui kartais  taip pat gali būti tokios situacijos sprendimas.  Tačiau  visi specialistai pataria norint paskatinti plaukų  augimą naudoti  tokias priemones, kurių nereikia nuplauti vandeniu,  kadangi jos giliau prasiskverbia į galvos odą ir ilgiau ją veikia. Tačiau  geriausias šios situacijos sprendimas yra   profesionalios priemonės.

 

 

Kaip gydyti ir sustabdyti plaukų slinkimą?

plaukų slinkimasPlaukų  slinkimas gana dažna, estetinį diskomfortą žmonėms sukelianti problema, nuo kurios nė vienas nesame apsaugotas. Dažnai tokią bėdą įtakoja ligos, kuriomis sergama tuo metu ar buvo persirgta jau anksčiau. Įtakos gali turėti net ir sezonų kaita. Galima manyti, kad plaukų netekimas yra skaudus smūgis moterims, tačiau vyrams, ypač vyresniems, tai taip pat jautri tema ir opi problema. Pradėjo slinkti plaukai? Ką daryti tokiu atveju? Kokių priemonių griebtis, siekiant efektyvaus rezultato?

Liaudiški metodai ar medicininiai preparatai?

Dažnai plaukų slinkimą bandoma sustabdyti būtent liaudiškomis priemonėmis, tikriausiai tokie būdai, kaip svogūnas, medicininis žibalas ir pan., yra girdėti daugeliui. Juk seniau ir nebuvo kitų alternatyvų, todėl žmonės bandė verstis taip, kaip galėjo. Plaukų slinkimo gydymui pasitelkiamos įvairios žolelės, jų nuovirai, maisto produktai, maistiniai ar eteriniai aliejai. Priklausomai nuo plaukų būklės bei galvos odos ypatumų, svarbu pasirinkti sau tinkančias priemones. Netgi pravartu atsižvelgti į plaukų spalvą, pavyzdžiui, šviesiaplaukių plaukų priežiūrai rekomenduojama rinktis ramunėles, o tamsiaplaukių plaukus sustiprins ir spalvą paryškins – dilgėlių nuoviras.

Natūralios priemonės tikrai nepakenks ir nepridarys žalos, nebent esate joms alergiškas, todėl su naujais produktais eksperimentuokite labai atsargiai: iš pradžių naudokite priemonę ant nedidelio ploto, nelaikykite labai ilgai. Pajutus bet kokius nemalonius pojūčius, priemonę nuplaukite vandeniu. Ypač atsargūs būkite, jeigu žinote, kad organizmas yra jautrus ir linkęs netinkamai reaguoti į visai normalias medžiagas. Kiekvieno organizmas individualus, todėl net jei kažkuri medžiaga, produktas padėjo giminaite ar draugei, dar nereiškia, kad ir Jums pasireikš toks pat teigiamas poveikis.

Iš pradžių plaukų slinkimas gali būti gydomas bandant išsiversti be jokių cheminių preparatų ir medikamentų vartojimo. Nereikėtų pamiršti, jog naminių priemonių poveikis neatsiranda staiga – reikia palaukti keletą savaičių. Jei per šį laikotarpį nepastebite jokio pagerėjimo (plaukams slenkant itin stipriai, tiek lauko tikrai nelaukite), tuomet reikėtų ieškoti plaukų slinkimo priežasčių, kurias nustatyti padės gydytojai. Išsiaiškinus problemas, atitinkamos kvalifikacijos gydytojas paskirs tinkamą gydymą. O patiems geriau nebandyti sau diagnozuoti kažkokios ligos ir nuo jos gydytis. Profilaktikai galima nusipirkti ir išgerti reikalingą kursą plaukus stiprinančių vitaminų.

Ką pataria specialistai?

Dažnai plaukai padeda išlaikyti jaunatvišką išvaizdą, suteikia daug pasitikėjimo savimi, kuris gali mažėti netenkant plaukų. Susidūrus su šia problema, grožio klinika Kaune rekomenduoja pirmiausia išsiaiškinti savo organizmo būklę, nustatyti, kas sukelia  plaukų slinkimą. Gydytojai dabar naudojasi specialia technika, padedančia surasti tikslias šios problemos priežastis. Tuomet patariama taikyti kompleksinį gydymą. Jei nepadeda jokios kitos priemonės, jų derinimas, galima dar viena procedūra, kuri atstato prarastus plaukus – plaukų transplantacija. Be abejo, tai išties brangus būdas, tačiau jeigu plaukų praradimas sukelia itin didelį diskomfortą, ši procedūra padeda susigrąžinti pasitikėjimą savimi, jaunatviškumą.

Grožio klinika Kaune teigia, kad plaukų transplantacija (persodinimas) neskausminga procedūra, pacientui pritaikoma vietinė nejautra, kurios metu daugybė mikro-transplantų (plaukų folikulų) persodinami į nuplikusias galvos vietas, plotelius. Taigi, susidūrus su šia problema nereikėtų iškart panikuoti, kadangi yra nemažai sprendimo būdų, tik svarbu atrasti kiekvienam geriausiai tinkantį gydymo būdą ir sprendimą.

Norint turėti gražius, sveikus plaukus, sumažinti jų slinkimo tikimybę, būtina sveika, pilnavertė, subalansuota mityba, kuri lemia normalų viso organizmo funkcionavimą, skatina atsinaujinimo procesus. Kuo įvairesnis bus mūsų racionas, tuo daugiau skirtingų medžiagų gausime, tuo stipresni augs mūsų plaukai.