Auto nuoma – pagalba, kai jos labiausiai reikia!

Automobilių nuoma Vilniuje

Auto nuoma Vilniuje – labai patraukli ir vis daugiau žmonių sudominanti paslauga, kuri džiugina ne tik plačiomis pasirinkimo galimybėmis, tačiau taip pat ir gana mažomis kainomis. Kadangi pati paslaugų kaina nėra labai didelė – auto nuoma Vilniuje dažnai reikalinga ne tik sostinės gyventojams, tačiau ir lietuviams, ir užsieniečiams, kurie pasiryžę atvykti iki Vilniaus.

Pigi automobilių nuoma Vilniuje teikia paslaugas labai lanksčiomis sąlygomis. Kiekvienas gali būti tikras, kad paieškos garantuos puikius rezultatus. Paprasčiausiai šiuo metu pasirinkimas labai platus, tad vertindami skirtingas galimybes tikrai galiausiai rasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

Kad autonominių nuoma Vilniuje be uztato patenkintų Jūsų poreikius – nurodome kelis esminius kriterijus į kuriuos reikia atsižvelgti siekiant gauti geriausią kokybę.

  • Automobilių nuoma Penevezyje bei kituose miestuose suteikiama įvertinus kuo daugiau aspektų. Šiuo metu dažniausiai sutarties sąlygos yra pateikiamos internete. Tai labai sutrumpina paieškas ir padeda rasti tokį pasiūlymą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius.
  • Suprantama, kad tuo pačiu reikia įvertinti ir pinigų sumą, kurią skirsite paslaugai. Nuo pigiausių auto iki kiek brangesnių. Nereikia vertinti kainoraščių be papildomų aspektų, kadangi tik visumoje galima pasakyti ar tai brangus, ar pigus pasirinkimas.
  • Automobilių nuoma skelbiu taip pat turėtų būti įvertinama apgalvojus ir tai, kokio dydžio transporto priemonė reikalinga. Mažesnes ir paprastesnes rasite visada, tačiau kaip yra su mikroautobusais. Tikrai daug įmonių siūlo jų nuomos paslaugas, tačiau kuris variantas tinka labiausiai?
  • Ilgalaike automobiliu nuoma yra viena galimybe. Kita – trumpalaikė nuoma. O kokiam laiko tarpui transporto priemonė reikalinga Jums? Dažniausiai kuo ilgesniam laiko tarpui – tuo pigiau. Visgi, skaičiuokite, vertinkite, ieškokite ir atrasite.
  • Automobiliu nuoma Vilniuje oro uoste suteikiama tiems, kurie daug keliauja. Tokiu atveju auto dažniausiai atvaroma iki vietos, kad nuomotojui nebetektų dėti pastangų. Lygiai taip pat automobiliu nuoma Palangoje taip pat gali būti atvežama iki oro uosto.
  • Suteikiama ir paslauga – automobiliu nuoma i uzsieni. Tačiau ne visos įmonės turi tokią galimybę, tad teks paieškoti.

Auto nuoma Vilniuje – patrauklus pasirinkimas kai reikia transporto priemonės. Ir nesvarbu kokiu tikslu, kadangi auto nuoma Vilniuje padės visada, kai tik reikės pagalbos.

Automobilių nuoma Lietuvoje

automobilių nuomaLietuvoje automobilių nuoma dažniausiai naudojasi užsienio svečiai, verslininkai, emigrantai (dirbantys užsienyje ir grįžę atostogų). Taip pat tautiečiai, neturintys nuosavo nuosavo automobilio ar šiam sugedus. Automobilių nuomos veiklą vykdančios įmonės savo klientams siūlo kokybiškas ir nebrangias automobilių nuomos paslaugas. Nuomojami įvairiausio tipo automobiliai: naujutėlaičiai, prabangūs ir komfortiški garsių firmų automobiliai, kabrioletai, ekonomiški vidutinės klasės atstovai, minivenai, visureigiai, mikroautobusai.

Transporto priemonių nuoma yra ganėtinai patogus dalykas, kadangi suteikia didelę laisvę, padeda pasiekti vietas, kurios gali būti sunkiai pasiekiamos visuomeniniu transportu arba užtrukti daug daugiau laiko. Automobilių nuoma suteikia galimybę važiuoti savo suplanuotu maršrutu patogiu laiku. Kelionė automobiliu dažnai gali būti ir pigesnė, nei viešasis transportas, ypač jei keliaujama keliese.

Nuomos kaina didele dalim priklauso nuo pasirinktos automobilio klasės. Dažniausiai leidžiama rinktis iš šių : ekonominė; kompaktinė; standartinė; prabangi; visureigių; minivenų ir kt. Kaina dažniausiai nustatoma vienoda visai klasei, dažnai agentūros negarantuoja konkretaus modelio, o tik automobilį iš pasirinktos klasės.

Norint gauti konkretų modelį, reiktų individualiai tartis su agentūra. Į kainą dažniausiai būna jau įskaičiuota civilinis ir KASKO draudimai bei pagalba kelyje. Kitas veiksnys, nuo kurio priklauso nuomos kaina yra laikas, kuriam nuomojama transporto priemonė – kuo ilgesniam laikui užsakomas automobilis – tuo pigesnė bus paskaičiuota paros kaina.

Tačiau derėtų nepamiršti, jog norint papildomų paslaugų, tokių kaip: vaikiška kėdutė; GPS; papildoma bagažinė; automobilio grąžinimas kitame mieste ir kitų – už jas teks ir papildomai sumokėti. Papildomai gali tekti sumokėti ir oro uosto mokestį, jei automobilis ten pasiimamas ar grąžinamas.

Dažna automobilių nuoma besiverčianti įmonė numato griežtus apribojimus vairuotojams dėl jų amžiaus bei vairuotojo patirties cenzo, tačiau net ir tie vairuotojai, kurie neatitinka šių leidžiamų amžiaus ir/ar vairavimo stažo reikalavimų, turi galimybę išsinuomoti pasirinktos klasės automobilį, sumokėję papildomą mokestį.

Kitos galimos išlaidos gali būti susijusios su vėlavimu grąžinti automobilį ir apie tai nepranešus agentūrai. Taip pat už padarytą žalą automobiliui (įbrėžimai, įlenkimai ir kt.). Todėl prieš nuomojant automobilį, labai svarbu, nuodugniai jį apžiūrėti.