Šiltinimas ekovatos medžiaga

siltinimas ekovatos medziagaKaip gali būti atliekamas šiltinimas ir kokios medžiagos gali būti naudojamos šiltinimo metu, šį klausimą užduoda kiekvienas namo savininkas. Kad būtų išaiškintas šis klausimas yra būtina išsiaiškinti kaip funkcionuoja viena ar kita šilumą izoliuojanti medžiaga, kokios yra šilumą izoliuojančios medžiagos ir kaip jos turi būti naudojamos. Pirmas dalykas, kurį yra būtina įvertinti, kad nėra nieko universalaus ir šilumą izoliuojanti medžiaga tai nėra jokia išimtis. Ne kiekvienas namo elementas reikalauja savo šilumą izoliuojančios medžiagos, kuri pasižymi specialiomis savybėmis, pradžioje reikėtų išsiaiškinti kas tai yra šilumą izoliuojanti medžiaga ir kaip ji dirba. Kaip gi funkcionuoja šilumą izoliuojančios medžiagos? Geriausia ir viena iš prieinamiausių medžiagų yra ekovata, kadangi tai yra ta medžiaga, kuri yra sudaryta iš celiuliozės ir kitų priedų. Tačiau ką reiškia ekovata? Tai yra ekologiška medžiaga, kuri gali užpildyti net ir sunkiai pasiekiamus tarpus namuose. Ši medžiaga jau pakankamai senai yra naudojama Europoje ir šiuo metu vis labiau populiarėja Lietuvoje. Visa tai yra paaiškinama, kadangi ekovata atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus ir gali pateisinti pirkėjų poreikius. Kai atliekamas šiltinimas ekovatos medžiaga jūsų namuose bus užtikrintas tinkamas mikroklimatas, jūs savo namuose galėsite jaustis patogiai. Tokia medžiaga kaip ekovata užtikrins, kad jūsų namo sienose nesikauptu drėgmė, kuri nėra naudinga. Toks efektas bus naudingas žiemą ir vasarą, kadangi žiemą namuose bus šilta, o vasarą bus vėsiau.

Kai yra atliekamas siltinimas ekovatos medziaga bus pašalinti visi šalčio tilteliai. Taigi jūs sugebėsite išvengti katastrofos. Jei jūsų namuose bus drėgmė tai padidins išleidžiamos šilumos kiekį, juk visi puikiai žino, kad vilkint drėgnus rūbus bus kur kas vėsiau, nei sausus. Žinoma, kai yra kalbama apie rūbus viskas yra kur kas paprasčiau, kadangi juos galima persivilkti, o kaip gi galima pakeisti arba išdžiovinti šilumą izoliuojančią medžiagą? Tai padaryti tikrai nėra paprasta ir geriau tuo tiesiog pasirūpinti iš anksto, kai namas dar tik yra statomas. jei jūs turite kokių nors abejonių tokiu atveju jums būtinai reikia pasikonsultuoti su profesionalais, kurie suteiks reikiamą informaciją. Šiltinimas gali būti skirstomas į kelis pagrindinius etapus. Yra naudojama ekovata, kuri yra montuojama ant sienų įpurškimo metodo pagalba, tai yra liepsnai atspari medžiaga ir ją rekomenduojama naudoti, kai yra apšildomi gyvenamieji namai, jie atitinka ekologines normas. Kai šiltinimas atliekamas naudojant ekovatą jūs galėsite būti garantuoti, kad bus užtikrintas puikus rezultatas.

Kaip gali būti paruošimas objektas šiltinimo darbams? Turi būti atliekamos kelios nesudėtingos užduotys, turi būti laikomasi kelių reikalavimų. Reikia, kad būtų sumontuota apsauginė plėvelė, kuri turi būti gerai įtempiama, turi tvirtai priglusti prie konstrukcijos, kad terpė kurią užpildys ekovata būtų hermetiška ir nepraleistu ekovatos jos montavimo metu. Šiltinimas ekovatos medžiaga yra atliekamas įpurškimo arba įprastos montavimo būdu. Be to, izoliuojantis sluoksnis būna vientisas, nelieka jokių tarpų per kuriuos iš jūsų namų gali išeiti šiluma. Ekovatos montavimas, dažniausiai, yra atliekamas įpūtimo metodu, sausu arba drėgnuoju metodu ant reikiamo paviršiaus. Svarbiausia celiuliozės šiltinimo medžiaga gali užpildyti net ir menkiausius tarpus. Kokiomis savybėmis pasižymi ekovata? Tarp pagrindinių ekovatos kriterijų gali būti išskiriamos šilumą izoliuojančios savybės, taip pat medžiaga izoliuoja garsą. Ekovata yra ekologiškai švari, biologiškai atspari, ji technologiška, nepalieka jokių likučių, todėl gali būti naudojama ne vieną kartą. Gamtinės kapiliarinės struktūros dėka ekovata nekaupia drėgmės.

 

Stogo šiltinimas – prevencinė priemonė, puoselėjanti stogo kokybę!

stogo šiltinimasNors daugumai asmenų ir galėtų pasirodyti, jog individualių namų statymas esą procesas, kuris nereikalauja nei pernelyg daug laiko, nei asmeninių pastangų, vis dėlto reikėtų pastebėti, kad nuo pradinio taško yra neįtikėtinai daug įvairiausių, smulkmeniškiausių procesų, iki tol, kol norimas statinys bus baigtas. Teigiant kitais žodžiais, būtų galima pastebėti, kad tokios paslaugos, kaip stogo šiltinimas, ne vien tik pareikalaus iš jūsų papildomo pasidomėjimo, tačiau taip pat ir išsamios analizės, atsižvelgiant į skirtingus veiksnius, mat priešingu atveju padariniai, kuriuos pastebėsite kelių metų bėgyje galimai jus ne itin maloniai nuvils.

Iš viso, būtų galima pastebėti dar ir tai, kad pastarieji pasiūlymai, kaip stogo šiltinimas, ganėtinai dažnai rinkoje esą engiami – kai kurie piliečiai pakankamai optimistiškai nusiteikę mano, jog galimai mažesnis biudžetas galimai paprastesnės priemonės, kurios bus naudojamos statant namą, ne vien tik leis pastatyti individualų būstą pigiau, tačiau taip pat ir pareikalaus pastebimai mažiau laiko, kol bus įgyvendinti norimi rezultatai. Vis dėlto, mes esame linkę manyti priešingai, mat esame įsitikinę, kad stogo šiltinimas, kaip pasiūlymas, yra būtinas, o naudojamos medžiagos, jeigu turime asmeninių namų statymą, tiesiog privalo būti pačios kokybiškiausios, mat priešingu atveju puikūs rezultatai bus itin sunkiai pasiekiami.

Taip pat norėtume pabrėžti, kad stogo šiltinimas pasiūlymas suteikia ne vien tik prioritetinę ir pagrindinę, žvelgiant apie koncepciją, naudą – turime omenyje tai, kad paslauga ne vien tik suteikia optimalų šilumos kiekį namams, ne vien tik puikiai izoliuoja, bei paskirsto šios kiekius, tačiau be viso to ir puikiai puoselėja stogo kokybę nuo įvairiausių pašalinių veiksnių. Norime akcentuoti, kad viršutinė pastato dalis, žinant itin stiprius metų laikų pokyčius mūsų šalyje, nuolatos yra engiama įvairiausių kritulių, kurie laikui bėgant žaloja pastato būklę – būtent stogo šiltinimas, kad ir smulkmeniškai, tačiau galėtų prisidėti prie to, jog būtų pasiekiami puikus rezultatai ir būtų puoselėjamas pastatas įvairiapusiškai.

Tikimės, kad šiandienos darbas jums buvo naudingas, o taip pat ir pakeitėte požiūrį į racionalų šia tema.