Skirtingų stilių vyriškos kojinės internetu

kojines internetuNors atrodo, kad kojinės yra tik nedidelė aprangos detalė, tai nėra visiška tiesa. Vyriškos kojinės yra labai svarbus aprangos akcentas, kurį privalu derinti prie viso apsirengimo. Taigi, vyrai, besirinkdami kojines, dažniausiai tam užtrunka nemažai laiko ir net jei atrodo, kad moterims kojinės yra gerokai svarbesnės, iš tiesų vyrai taip pat turi įvairių rūšių kojinių savo garderobe, kurias privalu derinti prie skirtingų aprangų stilių. Šiandien populiariausia vyrų kojinių pirkimo vieta – kojinės internetu. Interneto parduotuvėse gausu ne tik įvairios sudėties, tačiau ir prie skirtingo apsirengimo derinamų kojinių.

Tinkamas ilgis

Kad kojinės atrodytų estetiškai ir būtų patogios, dažniausiai jos siuvamos kelių skirtingų dydžių. Tradiciškai vyriškos kojinės internetu ar parduotuvėje gali būti keturių ilgių: trumpos, kulkšninės, blauzdinės ir iki kelių. Dažniausiai vyrai renkasi vidutinio ilgio – kulkšnines kojines, o likusius ilgius naudoja derindami prie situacijos. Pvz., karštą vasaros dieną dėvint šortus ir sportinius batelius puikiai atrodys trumpos kojinės, sportuojant galima mūvėti kojines iki kelių, o štai prie klasikinio kostiumo dažniausiai renkamasi blauzdines. Kalbant apie visas kojines išskyrus trumpo tipo, labai svarbus kojinių dėvėjimo ekcentas – estetika. Galima rinktis bet kokį Jums patogų kojinių ilgį, svarbiausia, kad Jums sėdint ar užkėlus koją ant kojos nesimatytų nuogų blauzdų.

Spalvų dermė

Kojinės internetu ar parduotuvėje vyrams yra vienintelė prekė, kurios negalima pasisiūti pagal užsakymą. Kalbant apie kojinių spalvą, dažniausiai pirmiausia imama galvoti apie kojinių ir kostiumo spalvų derinimą. Iš tiesų tai yra neabejotinai būtina taisyklė, tačiau kojines vyrai privalo derinti prie bet kokio apsirengimo stiliaus. Pagrindinė visų situacijų taisyklė – kojinės neturi kontrastuoti su visu apsirengimu. Taigi, dažniausiai derinant kojinių spalvą, ji būna neišsiskirianti nuo visų drabužių. Taikant kojines prie formalaus įvaizdžio, kojinių spalva turi derėti prie kostiumo. Tai reiškia, jog vilkint šviesų kostiumą privalu mautis ir šviesių atspalvių kojines bei atvirkščiai. Dažnai vyrai bando derinti kojinių spalvą prie kitų aprangos aksesuarų, pvz., batų, diržo, kaklaraiščio. Tai taip pat nėra nuodėmė prieš madą, tačiau kiekvienam deriniui turi būti skirta tam tikra proga. Dažniausiai formalioms situacijoms patariama rengtis kuo tamsesniais drabužiais, taigi ir kojinės turi būti kuo tamsesnės, tuo tarpu keliaujant į neformalius susitikimus bei pasibūvimus galimas ir žaismingesnis kojinių derinimas, kuomet daugiau dėmesio skiriama aksesuarų spalvoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *