Skalbimo milteliai – kokius pasirinkti?

skalbimo milteliaiSkalbimo milteliai – kasdien namuose naudojama prekė, kuriai pastaruoju metu imti kelti ypač aukšti standartai. Spartėjant gyvenimo ritmui ir intensyvumui drabužių skalbimas tampa bene kasdiene gyvenimo veikla. Visgi norint džiaugtis ne tik švariais skalbiniais, bet ir puikia sveikata, reikia skalbimo milteliams skirti ypatingą dėmesį. Tačiau kaip tai padaryti? Specialistai pateikia kelis paprastus patarimus.

Rinkoje egzistuoja labai platus skalbimo priemonių pasirinkimas. Visgi, specialistai teigia, kad gyventojai įprastai linkę rinktis tokias priemones, kurias naudoja jų draugai ar giminaičiai. Tačiau taip elgtis yra klaidinga, nes tai, kas puikiai tinka jūsų artimiesiems, gali kenkti jums. Rinkoje egzistuoja platus skalbimo priemonių pasirinkimas – skalbimo milteliai ariel, skalbimo milteliai neutral, skalbimo milteliai vizir, skalbimo milteliai tide, skalbimo milteliai omo, skalbimo milteliai bobas ir pan. Tik išbandę kelis jų galėsite įvertinti, kurie yra tinkamiausi būtent jums – suteikia drabužiams jūsų odai tinkamą minkštumą, skleidžia malonų kvapą ar kt.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokie milteliai yra naudojami kūdikių drabužėliams skalbti. Specialūs skalbimo milteliai kudikiams yra puikiausias pasirinkimas mažųjų drabužėliams skalbti, kadangi jų oda ir visas organizmas įprastai yra kur kas jautresni įvairioms cheminėms medžiagoms. Tuo tarpu specialūs skalbimo milteliai stiprių chemikalų turi kur kas mažiau ar iš vis jų neturi – šios yra pakeistos natūraliomis medžiagomis.

Dažnai manoma, kad prasčiausios kokybės yra su akcija parduodami skalbimo milteliai. Akcija – tai ne žemos kokybės, o prekybininkų noro pamaloninti savo pirkėjus, priemonė. Su akcija parduodami milteliai tikrai nėra blogesnės kokybės ar mažiau veiksmingi. Vis dėl to, prieš juos įsigydami būtinai atkreipkite dėmesį į miltelių galiojimo datą.

Skalbimo milteliai – tai svarbus įrankis, padedantis užtikrinti ne tik jūsų drabužių švarą, bet ir gyvenimo kokybę bei sveikatą ir gerą savijautą. Atkreipę dėmesį į šiuos mažus patarimus jūs galėsite būti tikri, kad drabužių skalbimas daugiau niekada neatneš blogos nuotaikos, sudirgusios odos ar nemalonių, kvėpavimo takus erzinančių, kvapų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *