Minipaskola – patogi paskola internetu

minipaskolaTikriausiai yra labai mažai žmonių, kuriems niekada nėra pritrūkę pinigų. Dažniausiai jų pritrūksta, likus savaitei iki atlyginimo, kurį dauguma žmonių gauna tuo pačiu metu, todėl skolinimasis tampa kiek komplikuotas. Kreiptis pagalbos į banką dėl kelių šimtų litų, taip pat atrodo, mažų mažiausiai, nepatogu. Paskola internetu – greitas ir patogus būdas, norint pasiskolinti šiek tiek pinigų be ilgalaikių įsipareigojimų ir ilgų prašymų.

Įmonės, teikiančios greituosius kreditus, siūlo skolintis įvairias sumas, tačiau, kaip taisyklė, kuo didesnė suma ir kuo ilgesnis jos grąžinimo terminas, tuo didesnės ir palūkanos. Jei reikalinga nedidelė suma, geriausia rinktis bendroves, siūlančias skolintis nedideles pinigų sumas, palankiomis sąlygomis. Viena tokių – Minipaskola, kuri teikia nedidelių sumų (iki 800 litų) skolinimo paslaugas. Internetinė paskola grąžinama per dvi savaites arba 30 dienų. Kitos greitųjų kreditų bendrovės nesuteikia mažesnio paskolos grąžinimo termino, nei 30 dienų, tuo pačiu atimdamos ir mažesnių palūkanų galimybę. Tiek laiko tikrai pakanka, stabilizuoti finansinei būklei ir grąžinti skolą. Kuo paskola mažesnė ir kuo greičiau ji grąžinama, tuo palūkanos yra mažesnės.

Paskola internetu yra ne tik greitas ir patogus būdas pasiskolinti pinigų (paraišką galima pildyti bet kuriuo paros metu), tačiau ir saugus: pinigai pervedami tik į tą sąskaitą, iš kurios buvo atsiųstas patvirtinimas.

Minipaskola paskolas teikia tik asmenims, sulaukusiems 21-ierių, turinčius pastovią gyvenamąją vietą bei pastovias pajamas. Toks žmogus geba adekvačiai įvertinti galimybes laiku grąžinti paskolą. Žinoma, paskolos grąžinimo terminą, už papildomą mokestį, galima ir pratęsti. Svarbu laiku pervesti skolos pratęsimo mokestį arba susisiekti su konsultantu. Jie padeda ir konsultuoja iškilus bet kokiems klausimams.

Paraiškos teikiamos internetu arba, parašius trumpąją žinutę ir išnagrinėjamos, kaip galima, greičiau. Reikiama pinigų suma greitu metu pervedama į kliento sąskaitą.

Minipaskola rūpinasi ir atsakingai žiūri į kiekvieną klientą, dėl to, didesnėms paskoloms gauti, suteikia palankias sąlygas ir išsimokėjimo galimybes net iki pusantrų metų.

Mažos palūkanos, greitas, profesionalus aptarnavimas – tai požymiai, padedantys išsirinkti tinkamą, paskolas teikiančią bendrovę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *