Kiek turi kainuoti vestuvinis žiedas?

Vestuvinis žiedas yra meilės simbolis. Bent jau daugeliui porų. Net ir tos, kurios nusprendžia oficialiai nesituokti, dažniausiai savo rankas papuošia žiedais, kurie parodo, kad asmenys yra vienas kitam įsipareigoję.

Svarbiausia, kad rinkoje siūlomi vestuviniai žiedai yra labai įvairūs, tad kiekviena pora gali rasti tokius, kurie jiems labiausiai patinka. Arba kiekvienas asmuo atskirai. Juk nėra būtina, kad žiedai tarpusavyje derėtų. Rinktis reikia tokius, kurie patinka asmeniškai konkrečiam žmogui.

Pavyzdžiui, šiuo metu gana dažnai vyrai renkasi geltono aukso žiedus, o moterys – balto. Toks derinys yra įprastas, atrodo puikiai. Lygiai taip pat moterims dažniausiai patinka žiedai, kurie yra dekoruoti brangiais akmenukais. Štai vyrai dažniausiai renkasi klasiką.

Dažniausiai akmenukai labai išauga žiedo kainą. Žinoma, kad investuoti verta. Juk tai yra viso gyvenimo pirkinys. Apskriti lyginant įkainius galima pamatyti, kad jie yra labai platūs. Nuo keliasdešimt eurų iki kelių tūkstančių. Žinoma, kad galima rasti modelių, kurie kainuoja ir keliasdešimt tūkstančių, tačiau dažniausiai juos renkasi toli gražu ne kiekvienas,

Kalbant apie kainas reikia paminėti, kad yra bazinė papuošalo vertė. Ją sudaro naudojamos medžiagos ir tuo pačiu specialisto įdirbis. Žinoma, kad auksiniai žiedai kainuos kur kas daugiau nei tie, kurie yra pagaminti iš paprasto metalo. Tačiau tuo pačiu auksas ir tarnaus daug metų, jo eigoje žiedas išlaikys savo patrauklumą. O paprastas metalas – dažniausiai greitai praranda savo spalvą, ją atkurti – labai sunku.

Kaip jau minėjome, kainą taip pat kelia ir brangieji akmenys. Kuo jie retesni ir kuo daugiau karatų turi – tuo kaina yra didesnė. Tačiau, vėlgi, į vestuvinius žiedus galima žiūrėti kaip į investiciją. Po daugelio metų vertė bus dar didesnė. Ir net neplanuojant parduoti – tokio žiedo palikimas ateitiems kartoms – nuostabus simbolis. Ir vertingas ne tik materialine, tačiau ir moraline prasme.

Dažniausiai masinės gamybos žiedai kainuoja pigiau nei tie, kuriuos gamina juvelyras. Tačiau pastarieji nors ir brangesni, dažnai yra unikalesni. Žmonėms patinka, kad jie vienetiniai. Kaip ir pora, kuri kuria bendrą gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *