Fasadinės žaliuzės – užuovėja ir daili interjero detalė

fasadines zaliuzesBe saulės negerai. Kai jos per daug – blogai. Kartais norisi žmonių dėmesio, tačiau nuolatos būti stebimam – nemalonu. Gyvenime svarbi harmonija. Prie jos priartėti gali padėti ir paprasčiausios fasadines zaliuzes. Susikurkite saugų prieglobstį nuo nepageidaujamų išorės veiksnių ir į savo gyvenimą įsileiskite daugiau harmonijos.

Kai saulės per daug

Kai atslenka dideli karščiai, zaliuzes nuo saulės gali būti tikras išsigelbėjimas. Saulė kartais kepina be gailesčio, o tai kenkia jūsų odai. Dar blogiau – nuo per didelės šilumos prakaitas liejasi upeliais, sunku susikaupti, o organizmui gresia perkaitimas. Visų šių nemalonių dalykų galite išvengti. Nuo saulės ir karščio apsaugą jums suteiks lauko zaliuzes nuo saules. Jos neleis pastatui įkaisti ir padės sutaupyti kondicionavimo išlaidas.

Net ir karščiams atslūgus saulė gali įkyriai spiginti į akis ir trukdyti matyti, kad ir paprasčiausią kompiuterio ekraną. Jau nekalbant apie tai, kad tiesioginiai saulės spinduliai kenkia viduje esančių daiktų išvaizdai – gali nublukinti baldų, sienų, kilimų, odos apmušalų paviršius. Jų spalva taps vis mažiau ryški, spindesys nebedžiugins akies kaip anksčiau. Kad to išvengtumėte ir išsaugotumėte gražų namų interjerą, naudokite lauko zaliuzes nuo saules. Jums tereikės nustatyti, kiek šviesos norite įsileisti.

Susikurkite saugią užuovėją

Dauguma žmonių nemėgsta būti stebimi, todėl naudoja užuolaidas arba žaliuzes, kad pasislėptų nuo smalsuolių žvilgsnių. Fasadinės žaliuzės puikiai apsaugos ne tik nuo saulės, bet ir nuo nepageidaujamų stebėtojų. Nereikia nei sakyti, kaip malonu ir jauku būti laisvam nuo pašalinių žvilgsnių ir savo privačioje erdvėje jaustis laisvai. Su fasadinėmis žaliuzėmis galėsite susikurti uždarą asmeninę erdvę ir reguliuoti norimą šviesumo lygį.

Žaliuzės užtikrins, kad jūsų miegas būtų kokybiškas. Galbūt ir nežinote, bet sveikiausiai ir kokybiškiausiai išsimiegame tamsoje, nes tuo metu gaminasi hormonas melatoninas. Deja, dabar naktinis gyvenimas yra aktyvus. Žmonės važiuoja, keliauja, linksminasi ir dirba naktį. Dėl to miegant naktį gali trikdyti pravažiuojančių automobilių, lempų ir iš kaimyninių žibintų ateinančios šviesos. Šią bėdą lengvai išspręsite įsigiję fasadines žaliuzes.

Daili interjero puošmena

Jeigu bandote susikurti modernų ir gražų namų interjerą, žaliuzės gali būti kaip tik tas akcentas, kurio taip trūko. Išskirtinė fasadinių žaliuzių išvaizda papuoš jūsų interjerą ir leis susikurti jaukią bei elegantišką namų aplinką arba solidų namų įvaizdį. Fasadinių žaliuzių spalvų ir uždengimo skardų formų įvairovė labai plati, todėl tikrai rasite jums tinkamiausią. Kas puikiausia – šia namų puošmena džiaugsitės ilgai. Ji nerūdija ir yra atspari korozijai.

Lengvas valdymas

Kartais norisi įsileisti daugiau šviesos, kartais mažiau, kartais visai neįsileisti. Fasadines žaliuzes reguliuoti paprasta. Keisdami juostelių pasukimo kampą lengvai galėsite nustatyti, kiek šviesos į kambarį įsileisti. Esant norui žaliuzės gali būti ir visiškai pakeliamos.

Kai langas yra žemai, pasiekti žaliuzių rankenėlės nesunku, tačiau ką daryti, kai langai aukštai? Ne, jums nebūtina lipti, kad pasiektumėte juosteles. Pasirinkite fasadines žaliuzes su specialiu valdymo pulteliu arba klavišų jungikliu ir žaliuzes reguliuosite nepajudėdami iš vietos.

Fasadinės žaliuzės – oro jutikliai

Ar nebūtų šaunu, jeigu šviečiant saulei, žaliuzės nusilestų pačios, o pakilus audrai ar vėjui – automatiškai pasikeltų? Tai visiškai realu – tokios sumanios lauko žaliuzės jau sukurtos ir gali puikuotis jūsų namuose. Kai kurios fasadines žaliuzes parduodančios įmonės suteikia galimybę pasirinkti pavarą bei įdiegti saulės – vėjo daviklį, kuris padidina produkto funkcionalumą. Šis modernus sprendimas žaliuzes pavers specialiais oro jutikliais, kurie pastato apšvietimu pasirūpins be papildomo jūsų įsikišimo.

Ilgaamžiškumas

Perkant bet kurį daiktą norisi, kad jis tarnautų ilgai. Ne išmintis ir žaliuzės. Kokybiškos ir ilgaamžiškos lauko zaliuzes yra padengtos dažais, kurie apsaugo profilį nuo mechaninio bei atmosferinio poveikio. Dėl to šios žaliuzės nesurūdys ir ilgai išliks tokios pat geros būklės.

Kad išsaugotumėte švarias fasadines žaliuzes, jums užteks paprasto dulkių siurblio arba šluostės. Būkite ramūs – fasadines zaliuzes galite valyti taip dažnai, kiek tik reikia. Jų prekinė išvaizda nuo to nenukentės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *