Kaip greitai įsteigti UAB?

UAB steigimasNorite įsteigti UAB, tačiau labai bijote pradėti dėl biurokratijos kiekio? Taip… Iš pirmo žvilgsnio tai labai gąsdinti. Kadangi Lietuvoje įmonių steigimas nėra paprastas. Juolab, reikia išmanyti labai daug detalių. Įsteigti UAB bus kur kas paprasčiau, jeigu steigimo metu bendradarbiausite su profesionalais, kurie yra pasiruošę atsakyti Jums į visus iškilusius klausimus, sutvarkyti dokumentus ir patarti, kaip galima sutaupyti.

Pateikime kelis paprastus patarimus, kurie padės greičiau įgyvendinti savo svajonę ir judėti link verslo realizacijos.

  • Nepamirškite, kad šiuo metu daugelį dokumentų galima susitvarkyti internetu. Tai greitas ir paprastas būdas išvrngti didelių eilių. Žinoma, tvarkant internetu reikia žinoti ką ir kaip daryti, kadangi Jums niekas nepaaiškins, kaip kad atėjus į centrą. Taigi, įvertinkite savo žinias. Arba paprasčiausiai pasisamdykite įmonę, kurios darbuotojai Jums padės pagaliau įgyvendinti savo idėją ir įsteigti UAB.
  • Neskubėkite atsidaryti banko sąskaitos. Daugelis bankų kovoja, kad būtent jų paslaugomis naudotųsi jaunieji verslininkai. Jeigu neturite laiko naršyti internete ir skaityti pasiūlymų – paprasčiausiai nueikite į banką. Dar geriau – į kelis skirtingus bankus. Konsultantas Jums papasakos apie galimybes ir pasirinkęs patį geriausią pasiūlymą Jums paprasčiau pasirinksite su kuriuo banku verčiausia bendradarbiauti.
  • Įvertinkite, kokia verslo forma Jums labiausiai tinka. Lietuvoje ypač populiarus UAB. Tačiau verta atsižvelgti į pliusus ir lengvatas, kurios siūlomos ne tik UAB, tačiau ir IĮ arba MB steigime.
  • Įsteigti UAB nėra labai brangu, kadangi dokumentacijos įteisinimas pigus. Tačiau reikia nepamiršti, kad norint ją įsteigti privalu turėti ir pradinį kapitalą. Jeigu Jūsų galimybės yra ribotos – tokiu atveju pasirinkite kitą įmonės steigimo formą. Būtent tą, kuri yra labiau priimtina dėl mokesčių ir rizikos.
  • Dokumentų ruošimas yra vienas sudėtingiausių žingsnių. Nesvarbu, kokio tipo įmonę norite įsteigti – tvarkyti dokumentus reikės. Geriausia kreiptis į į tokias paslaugas teikiančias įmones. Sutaupysite ne tik labai daug laiko, tačiau ir pastangų bei jėgų, kurias geriau skirti verslo idėjos plėtojimui.
  • Steigdami įmonę jau turite žiūrėti kelis žingsnius į priekį. Įvertinkite, kokie bus tolimesni Jūsų žingsneliai: kokia reklama labiausiai tinka, koks pavadinimas geriausiai atspindėtų Jūsų įmonės veiklą, kokie darbuotojai labiausiai tiktų. Tai Jūsų įmonės pagrindas. Geras verslininkas yra tas, kuris mato toliau nei visi kiti.
  • Būtinai įvertinkite visas tikimybes. Daugelis pradedančiųjų verslininkų būna labai optimistiškai nusiteikę ir kai nesiseka – ateina panika. Svarbiausia nebijoti, kadangi niekas netapo geru verslininku per naktį. Vienos dienos idėjos yra labai retos ir į rankas pakliūna labai retam. Geras verslininkas yra tas, kuris labai daug dirba ir turi puikią komandą.

Įsteigti UAB nėra sunku, tik reikia išmanyti labai daug detalių. Kuo daugiau jų įvertinsite – tuo drąsiau žengsite savo pirmuosius žingsnius nuosavo verslo link. O kada yra geriausias laikas? Dabar.

 

UAB steigimas internetu

uab steigimasDėl pakankamai ryškiai išplėtotų šiuolaikinių technologijų, UAB steigimas internetu, daugelio su šia sritimi susijusių žmonių nuomone, gali padėti labai patogiai atlikti tokį darbą ir jau visai netrukus leisti savininkui nuolat dirbti pasirinktoje srityje. Juk tikriausiai jokia paslaptis, jog jei ne tokia neseniai atsiradusi galimybė kaip UAB steigimas internetu, daugeliui asmenų, pageidaujančių įsteigti tokią įmonę, tektų susidurti su kiek didesniais ar menkesniais nepatogumais, o pastarieji ypač aiškiai išryškėtų tiems, kurie konkrečiu metu turi tam tikrą savo laisvo laiko trūkumą. Žinoma, tam, kad internetu būtų sukurta būtent tokiais principais veikianti bendrovė, kurių ir pageidauja ją planuojantis žmogus, visada yra verta atidžiai perskaityti visą informaciją, kuri būna pateikiama bei dažniausiai visiškai nesunkiai prieinama kiekvienam iš tokių piliečių. Juk ja remiantis nuo pat atliekamų tokio tipo veiksmų pradžios, UAB paprastai tampa aktyvi iš tiesų greitai ir netenka dėl pačių įvairiausių netikslumų vėliau dar ne vieną valandą tvarkyti tam tikras detales. Todėl, be jokių abejonių, toks patogus steigimas einamuoju laiku kiekvieną dieną tampa vis dažniau naudojamas, o dėl tokios priežasties kartu ir nuolat tobulinamos jo galimybės.

Žinoma, imones steigimas internetu tam asmeniui, kuris savo gyvenime tik pirmą kartą susiduria su tokio darbo vykdymo ypatybėmis, taip pat gali sukelti tam tikrų nesklandumų net ir tuomet, kai jis stengiasi sąžiningai išsiaiškinti visus kartu pateikiamus paaiškinimus. Juk vieniems asmenims internetu pateikiama informacija gali pasirodyti visiškai aiški, tuo tarpu kitai grupei steigėjų tam tikrose pateikiamų paaiškinimų detalėse matomi akivaizdūs trūkumai, dėl kurių jiems tampa daug sudėtingiau sukurti būtent tokią savo būsimą bendrovę, kuri pasižymėtų visais šių žmonių pageidaujamais veikimo principais. Taigi, tuomet, kai būna ketinamas įvykdyti planuojamų imoniu steigimas internetu, kai kuriems asmenims yra iš tiesų verta pasidomėti, kokia būtų specialistų nuomonė tam tikrais, nerimą keliančiais klausimais atitinkamoje srityje. Juk būtent tuomet vėliau galima visiškai neabejoti, jog sukurta UAB turėtų veikti labai sėkmingai, o taip pat atitikti visus steigėjų turimus pageidavimus jos atžvilgiu. Bet kokiu atveju, toks realiai atsiradęs faktas, kad UAB galima steigti internetu, daugelio manymu, labai praverčia ir tiems, kurie pageidauja bent šiek tiek sutaupyti atliekant atitinkamo pobūdžio darbus. Juk būtent tuomet tampa visiškai nereikalingos tam tikros srities specialistų atliekamos paslaugos. O reikalingas steigimas gali būti labai greitai ir nebrangiai įvykdytas be jokių asmeninių pastangų, tiesiog pasitelkiant į pagalbą padedančius tai atlikti profesionalus. Žinoma, UAB steigimas internetu be notaro suteikia galimybę ir pačiam steigėjui įvykdyti visus tam reikalingus darbus, tačiau neretai tampa daug paprasčiau tai atlikti su specialistu. Juo labiau, kad pastarojo paslaugos, kai būna planuojamas UAB steigimas internetu, kaina dažniausiai tikrai neviršija įprastų atitinkamu tikslu paprastai išleidžiamų sumų.

Taigi, tuomet, kai yra ketinamas vykdyti UAB steigimas internetu, kiekvienam iš steigėjų vertėtų pabandyti išsiaiškinti, ką galėtų pasiūlyti šiuolaikinėje rinkoje dirbantys konsultantai. Juk su jų pagalba paprastai pavyksta jau netrukus visai nesudėtingai atlikti visas reikalingas procedūras ir, žinoma, pamiršti apie tokio proceso metu galimai iškylančius nesusipratimus. O jei būna kokybiškai įvykdomas toks UAB steigimas internetu, Registru centras jau visai netrukus paprastai turi bet kokius reikalingus duomenis apie naująją įmonę bei jos veikimo ypatybes. Be to, žmogus, užsakydamas sau steigiant bendrovę reikalingą specialisto pagalbą, paprastai tai gali padaryti už jam visiškai priimtiną pinigų sumą. Ir tai atlikus, kai jau būna įvykdomas užsakytas UAB steigimas internetu, visas savo pastangas sutelkti tam, kad pageidaujama veikla būtų vykdoma itin sėkmingai.