Spausdintuvas – kiekvieną dieną naudojamas įrankis

spausdintuvo kasetė Šįkart norėtume pakalbėti apie spausdintuvą. Įrangą, kuria mes naudojame bene kiekvieną dieną, tačiau labai dažnai net nesusimąstome – kokiais kriterijais reikėjo jo ieškoti ir tuo pačiu, kaip jį naudoti, kad pastarasis negestų. Juolab, spausdintuvo kasetė taip pat gali būti perkama vis nauja, pildoma… Informacijos yra labai daug, tad vienareikšmiškai atsakyti kokia įranga yra geriausia ir kaip tinkamai su ja elgtis, kad ilgus metus galėtumėte džiaugtis produkcija – sunku. Tiesa ta, kad žmonės perka spausdintuvus, kadangi jie padeda gyventi kur kas paprasčiau ir patogiau.

Spausdintuvo pasirinkimas

Patys pagrindiniai spausdintuvo tipai – rašalinis arba lazerinis. Būtent šie du dažniausiai apsvarstomi. Dar yra adantis, tačiau jis pasirenkamas labai retai ir daugelis žmonių įvertinę jo atlieką funkciją sutinka, kad geriausia svarstyti pirkti lazerinį arba rašalinį. Nesvarbu, ar pasirinksite vieną arba kitą – kad veiktų jam reikalinga spausdintuvo kasetė. Žinoma, ji kiek skiriasi, tačiau pati įrangos sudedamoji dalis išlieka, juolab, verta galvoti, ar esate pasiruošęs pildyti, ar pirkti naują.

Kasetės pildymas

Kalbant apie pildymą bei pirkimo galimybes mes išskirtume šiuos aspektus, kurie turėtų jus paskatinti pasipildyti turimą kasetę, o ne leisti pinigus naujai.

  • Pirmiausia verta akcentuoti, kad reguliariai pildydami kasetę prisidėsite prie gamtos saugojimo. Jeigu Jums rūpi aplinka kurioje gyvenate – neišmeskite kartą panaudotų daiktų.
  • Taip pat kasetės pildymas yra pigesnis pasirinkimas. Taigi, jeigu norite sutaupyti, akivaizdu, kad reikia pildyti kasetę, o ne pirkti naują.
  • Pildymas nereikalauja daug laiko. Žinoma, įsigyti naują galima kur kas greičiau, tačiau reikia nepamiršti, kad su šiuolaikinėmis technologijomis pildymas taip pat yra greitas ir paprastas.

Šie pliusai yra patys pagrindiniai, tačiau yra ir šalutinių. Akivaizdu, kad pildymas yra geresnis pasirinkimas. Vien tai, kad kaina kur kas mažesnė – turėtų būti vienas iš pagrindinių kriterijų paskatinantis rinktis būtent pildymo alternatyvą.

Spausdintuvo priežiūros ypatumai

Spausdintuvas yra vienas iš tų prietaisų, kuris nereikalauja daug priežiūros. Paprasčiausiai pastebėjus kokius nors pakitimus rekomenduojame kreiptis į specialistą ir jis efektyviai išspręs problemą. Jeigu turite didelį kiekį spausdintuvų biure – tokiu atveju neteks įrangos vežti iki taisyklos. Dažniausiai profesionalai pavyks atvyksta ir apžiūri, patikrina ir profilaktiškai pakoreguoja konkrečias vietas. Toks tikrinimas garantuoja, kad įranga veiks kokybiškai ir taip, kaip ir turėtų. Natūralu, kad metų eigoje spausdintuvų galimybės kiek kita. Skyrus šiek tiek priežiūros technika Jūsų nenuvils.

Spausdintuvo pirkimas internetu

Ieškodami tinkamiausio spausdintuvo nepamirškite įvertinti ir elektroninių prekybos vietų galimybių. Kol vieni žmonės jomis naudojasi, tuo tarpu kiti baiminasi, kad pirkdami internetu gali gauti ne tai ką užsisakė. Visgi, norėtume nuraminti ir dar papildomai paminėti, kad pirkdami internetu galite sutaupyti ir rinktis iš kur kas platesnės pasiūlos. Puiku ir tai, kad elektroninėse prekybos vietose dirbantys konsultantai yra pasiruošę suteikti kokybiškas konsultacijas, kurios reikalingos siekiant teisingai pasirinkti. Juk kai yra tokia plati pasiūla – klausimas, kuri įranga Jums tinka labiausiai.

Palengvinkite savo gyvenimą su kokybiška technika. Kai įrangos kaina tokia nedidelė – būtina pasinaudoti galimybėmis.

 

 

Spausdintuvų remontas Tauragėje

spausdintuvų remontas Tauragėje„Spausdintuvai genda. Kaip ir visa kita biuro ar buitinė technika. Viskas priklauso, ar gražiai su jais elgiatės.“ – sako Vaidas Gargasas, UAB „Egidas“, užsiimančios spausdintuvų remontu ir kasečių pildymu Tauragėje, vadovas. Ponas Vaidas mums papasakojo apie spausdintuvus daug. Ir kai kurie dalykai buvo labai įdomūs. Pabandysime keletą minčių pateikti ir jums.

Spausdintuvai nuo seniausių laikų veikia tuo pačiu principu. Ant popieriaus ar kitos medžiagos lapo specialiais dažais yra uždedamas tam tikras užrašas. Prieš kelis šimtus metų tai darė rankomis surinkdami atvirkštines tūrines raides į eilutes. Dabar tai daro kompiuterinė programa, perduodama komandą spausdintuve esančiam kaitinimo mechanizmui, kur reikia „užlydyti“ dažus. Kas dažniau genda? Galima ginčytis, bet sudėtingesnis mechanizmas paprastai genda dažniau.

Šiuolaikiniai spausdintuvai turi pora silpnų vietų. Viena jų – popieriaus padavimo mechanizmas, veikiantis senoviškais principais – voleliais. Specialus volelis suka plastikinius ratukus, kurie „paima“ popierių ir nukreipia jį link spausdintuvo kasetės su dažais ir kaitinimo elemento. Kadangi spausdintuvas yra labai kompaktiškas, popierius yra lenkiamas 2-3 vietose, kol išvažiuoja jau atspausdintas. Šiame kelyje gali pasitaikyti kliūčių – neteisingai įdėta spausdintuvo kasetė, gali sugesti vienas volelis arba tik vienas sukimo ratukas, dėl ko popierius spausdintuvu slinks nevienodu greičiu ir gali užsikišti. Paprasčiausi nešvarumai ir dulkės taip pat kenkia spausdintuvui, todėl patartina jį profilaktiškai valyti ir prižiūrėti.

Spausdintuvų remontas Tauragėje nėra kažkoks išskirtinis ir skirtingas, nei Vilniuje ar Kaune – genda tie patys mechanizmai. Galbūt Tauragėje įmonės dažniau kreipiasi į meistrus, o ne puola pirkti naujo aparato senajam sugedus“, – kalbėjo p. Vaidas.

Kita didžiausia šiuolaikinių spausdintuvų „bėda“ yra kasetės. Kasetė yra pilna dažų miltelių, kurie suskystėja ir išpurškiami ant popieriaus tiksliai ten, kur turi būti atspausdinta raidė ar iliustracija. Visa tai daroma pikselių tikslumu, todėl lazerinio spausdintuvo kokybė dabar viršija rašalinio. Kai kasetė sugenda, dažų ant popieriaus patenka per daug. Popieriui judant susidaro juodos juostelės – dryžiai. Tai pirmas ženklas, kad spausdintuvo kasetei kažkas negerai ir ją reikia skubiai patikėti meistrams. Dažniausiai taip nutinka, kai dažų milteliai eina į pabaigą, tačiau gali būti ir būgno problemos, taip pat gali sugesti ir apsauginiai mechanizmai, kurie neleidžia milteliams išbyrėti. Kasečių pildymas dažnai išsprendžia visas problemas, tačiau kam rizikuoti? Geriau jau tegul iš karto pasižiūri spausdintuvų meistrai.

Kiek metų gali tarnauti kokybiškas spausdintuvas? Viskas priklauso nuo jo darbo krūvio. Jei spausdina daug, džiaugsitės sulaukę „garantinio“ amžiaus, kuris paprastai būna 1-2 metai. Jei vidutiniškai – spausdintuvas gali tarnauti 4-6 metus. Jei nedaug darbo jam duodate, galite džiaugtis ir dešimtmetį, tik jį reikės prižiūrėti. Kasečių pildymas kokybiškais dažais ir kitų eksploatacinių medžiagų naudojimas yra tik viena iš priežiūros dalių. Kartais priežiūrą reikia patikėti profesionalams ir neturėsite rūpesčių dėl savo biuro „darbinio arkliuko“ – spausdintuvo.