Ką verta žinoti apie tabaką kaljanui

Artėjant vakarui, jį žadate praleisti namuose. Kad jis nebūtų eilinis vakaras namuose, puikus paleidimo būdas, kuris paįvairins kasdienybę, yra kaljano rūkymas. Kad jis būtų malonus, didelį dėmesį reikėtų skirti tabako pasirinkimui. Juk ne vien tik svarbu, kaljano išvaizda, aplinka, kurioje rūkote, bet ir dūmo skonis. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie tabaką kaljanui.

 

Tabako kaljanui rūšys

Tabakas kaljanui skirstomas į tris rūšis:

  1. Tombakas – šio tabako rūšis turi daugiausia alkaloidų. Prieš vartojant, jis turėtų būti panardintas į vandenį palaikant keletą sekundžių, tada ištraukiamas ir išspaudžiamas vandens perteklius ir tik tada toks tabakas turėtų būti dedamas į kaljaną.
  2. Masilis – ji yra labiausiai vartojama tabako rūšis. Jis prisotinamas įvairiais aromatais, tokiais kaip melionų, braškių, obuolių ir kitų skonių.
  3. Žurakas – tai tarpinis variantas tarp tombako ir masilio rūšies tabako. Jis dažniausiai būna prisotinamas įvairiais aliejais arba melasomiais.

 

Įdomūs faktai apie tabaką

Kokybiško tabako gaminimas reikalauja nemažai laiko. Pirmiausia reikia išdžiovinti specialios rūšies lapus, tada juos reikia susmulkinti ir prisotinti įvairiausių rūšies aromatų, kvapų, taip pat jie gali būti mirkomi ir vaisių sultyse.  Jis yra šlapia medžiaga, kuri savo konsistencija gali priminti tirštą uogienę. Rūkant kaljaną tabakas nesuanglėja, o tik sudžiūną, nes beveik visa jo dalis sudaryta iš vandens garų. Todėl jo dūmas nedžiovina gerklės gleivinės, jį rūkyti yra malonu. Taip pat verta žinoti, kad didžiąją kenksmingų dalių kiekį sulaiko vanduo, kai dūmas filtruojamas pro vandenį. Jei norima dar labiau paimprovizuoti su kaljano skoniu, vietoj vandens galima pripilti pieno ar vyno, kuris susimaišęs su tabako dūmu dar labiau paįvairins rūkymą. Dar įdomių faktų apie tabaką kaljanui galite pasiskaityti čia: https://hookahshop.lt/tabakas-kaljanui-lietuvoje-pagal-lr-istatyma/ .

 

Tabako skonių pasirinkimas

Tabakai kaljanui gali būti įvairių skonių. Norint išmėginti jų bent didesnę dalį gali užtrukti nemažai laiko. Tad jei norite atrasti pačius geriausius tabako skonius, geriausia juos rinktis iš specializuotų parduotuvių, kuriose būsite garantuoti, kad rasite aukščiausios kokybės. Jei esate tik pradedantis rūkyti kaljaną, tuomet reikėtų rinktis lengvesnius ir gaivesnius skonius, tokius kaip obuolys, melionas ar melisa. O vėliau galėsite pereiti prie intensyvesnių ir stipresnių aromatų. O jei jau yra pabodęs vienas ar kitas aromatas, galite mėginti įvairias kombinacijas, kurios pagyvins rūkymą. Tad drąsiai eksperimentuokite ir bandykite skonius, taip surasdami sau patį tinkamiausią.

 

Elektroninės cigaretės kaina – ne kosmosas

Elektroninės cigaretėsElektroninių cigarečių pramonė  sparčiai auga, todėl prekybininkai nenuleidžia rankų ir stengiasi praplėsti savo verslo ribas naujuose vandenyse. Nauja revoliucinė rūkymo priemonė pakeitė tabako gaminių pramonę, o naujiesiems verslininkams atvėrė naujas duris sėkmingame verslo pasaulyje. Jau šiandien reklamos stenduose kyšanti antraštė „Vape eGo e-cigaretė 69 Lt“ duoda užuominą apie naujos elektroninės cigaretės įsigijimo galimybę, kuri beje nėra brangi. Tai pavyzdys puikios, kokybiškos ir ekonomiškai naudingos rūkymo alternatyvos.

Elektroninių cigarečių ar jų rinkinių  kainos įvairiose elektroninių parduotuvių tinkluose pastebimai skiriasi. Vieni pardavėjai siūlo brangią, bet kokybišką prekę, kiti – pigų, tačiau komfortišką gaminį. Iš pirmo žvilgsnio pagrįsti nustatytų kainų teisingumą yra pakankamai sunku, tačiau Vape eGo e-cigaretė 69 Lt yra pakankamai žemos kainos ir aukštos kokybės pasiūlymas. Į šios cigaretės komplektą įeina keli pagrindiniai komponentai – speciali baterija, kaitinklis bei USB cigaretės įkroviklis. Tuo tarpu, jei norite pasimėgauti pilnu prekės komplektu, derėtų apsvarstyti kitą pasiūlymą, tai – Vape eGo Deluxe rinkinys 149 Lt, kuriame  yra net kelios e-cigaretės su papildomais antgaliais ir kitais priedais.

Lyginti vienų gamintojų elektronines cigaretes su kitų siūlomais produktais tikriausiai būtų gana sunku, tačiau Vape eGo Deluxe rinkinys 149 Lt vartotojų nuomone yra vienas geriausių pasirinkimų naujo bei kokybiško komplekto įsigijimui. Juo galima mėgautis ne tik vienam, bet ir su draugais bei giminaičiais. Tuo tarpu, Jei nenorite per daug išlaidauti, Vape eGo e-cigaretė 69 Lt yra kaip tik Jums. Ilgai laikanti baterija bei gaivus aromatas neleis nusivilti šios naujos cigaretės privalumais. Tai suteiks daugiau malonumo ir pasitikėjimo savo naujuoju pomėgiu.

Dažnas pirkėjas nustemba pamatęs mažos kainos, tačiau aukštos kokybės Cape eGo e-cigaretę. Tai iš tiesų yra solidaus dizaino bei malonios formos rūkymo priemonė, kurios efektyvumas, lyginant su kitų gamintojų prekėmis, yra daug didesnis. Vape eGo Deluxe rinkinys 149 Lt nors ir iš pirmo žvilgsnio atrodo brangiai, tačiau laikui bėgant ši priemonė atsiperka ir net padeda sutaupyti pinigus, kuriuos įprastu būdu išleistumėte standartinėms cigaretėms.

Elektroninės cigaretės tiek prekybininkams, tiek verslininkams atveria naujų galimybių pasaulį, iš  kurio galima įžvelgti abipusę naudą abejoms pusėms.