Verslo valdymo sistemos ir jų privalumai

Verslo valdymo sistemosSavo verslo kūrimas yra išties sudėtingas procesas, kuris reikalauja ne tik gero plano, lėšų, bet ir žinių. Kuomet jis vystomas, reikalingos pagalbinės funkcijos, kurios padeda lengviau organizuoti darbo eigą. Tiek stambios, tiek smulkios įmonės norėdamos geriau suvaldyti savo prekių, paslaugų tiekimą diegiasi į savo kompiuterines sistemas specialius verslo valdiklius, kurie padeda stebėti tam tikras verslo veiklos kryptis.  Ypač didelės įmonės, kurios užsiima prekių gamyba ir paskirstymu, neretai susiduria su sandėliavimo, medžiagų kiekių taupymo, paskirstymo problemomis, todėl verslo valdymo sistemos išties geras pasirinkimas, norint apimti bei integruoti įmonės svarbiausius procesus, pradedant nuo buhalterijos ir baigiant įvairiomis veiklos analizėmis. O viskas yra vienoje vietoje – programinėje įrangoje, kurią galima turėti ne tik savo kompiuteryje, bet ir išmaniajame telefone.

Verslo valdymo sistemos turi tam tikrus modulius ir kiekviena paslaugą teikianti įmonė siūlo skirtingus modulius bei paslaugas. Ne visos sistemos yra vienodos ir ne visos jos pritaikytos vienai verslo krypčiai. Juk yra įvairiausių sričių, todėl galima savo sistemą kurtis patiems, tiesiog į programą reikia integruoti tik tuos elementus ir modulius, kurie svarbūs įmonei ir yra reikalingi.

Pati verslo valdymo sistema yra kuriama atskirai internetinėje erdvėje ir prisijungimas yra galimas tik ten, kur yra interneto prieiga. Žinoma, jeigu yra galimybės ir įmonė pati valdo savo sistemos serverį, tai verslo valdymo sistemos gali būti instaliuotos ir asmeniniame įmonės serveryje.

Paprastai tokias verslo valdymo sistemas siūlo specializuoti paslaugų tiekėjai, kurie gali pasiūlyti jų sukurtą programą ir kartu ją prižiūri, apmoko su ja dirbti. Nei vienas įmonėje šią sistemą turintis žmogus neturi problemų dirbti su ja.

Kokie verslo valdymo sistemos privalumai?

  • Tai programinė įranga, kuri leis greičiau gauti ir pranešti reikalingą informaciją paskirtiems darbuotojams, išplanuoti darbus ir juos perduoti atsakingiems asmenims. Taip didinamas darbo našumas;
  • VVS turi galimybę integruoti savyje ir kitas programas. Taip visos sistemos atsiranda vienoje aplinkoje. Tai itin patogus būdas;
  • Verslo valdymo programos yra visiškai saugios dokumentų saugojimui.

 

Verslo paslaugos – ar tai naudinga?

uab ost expressApie verslą, sklinda labai daug įvairių kalbų, kadangi vieniems tai sritis, iš kurios jie pragyvena, kitiems gal kažkada buvo tai, ko jie nenorėtų susapnuoti daugiau niekada gyvenime – finansinis krachas. Nuo ko tai priklauso? Tai labai priklauso nuo to, kaip Jums pasiseks, kadangi viską darant teisingai, versle visada reikia sėkmės, kadangi be jos labai sunku. Labai paprastas pavyzdys – sugalvojote verslo idėją, kol ją ketinate įgyvendinti, galbūt kažkas kitas ją gali pasisavinti, o tuomet Jums įkūrus savo verslą, kitas iš Jūsų idėjos jau uždirba pinigus, o Jūsų įmonė tampa nepatraukli, nenešanti pelno. Norint, kad įmonė veiktų sklandžiai, viskas turi būti labai sustyguota. Šiandien norime Jums papasakoti apie tai, kokios yra verslo paslaugos. Tokias paslaugas teikia įmonė uab ,, Ost Express ‘‘, kuri Jums gali pasiūlyti labai platų paslaugų pasirinkimą – IT paslaugos, buhalterinės paslaugos, ūkio sektoriaus paslaugos, verslo vystymas, ir dar labai daug kitų įvairių paslaugų. Šiandien norime Jums papasakoti apie verslo steigimą, kokios būna verslo paslaugos, kuom Jums galėtų pasitarnauti uab ,,Ost Express‘‘.

Kaip vyksta įmonių steigimas? Norint steigti įmonę, Jums reikės praeiti labai daug įvairių etapų, kuriuose turėsite gauti teigiamus atsakymus, norint įsteigti įmonę. Tačiau jeigu esate užimtas žmogus, o galbūt nesate šios srities specialistas, galite pasitelkti įmonę, kuri galėtų įsteigti įmonę už Jus. Savaime aišku, kad tokios paslaugos kainuoja, tačiau nėra nieko nemokamo, o tokios ir kitos naudingos paslaugos visada būna mokamos, todėl nėra ko stebėtis, tai yra labai normalus dalykas. ,, Ost Express ‘‘ gali Jums padėti įsteigti įmonę, suteikti informacijos tolimesniems Jūsų veiksmams, jeigu Jūs norite pasiekti teigiamų, Jums naudą nešančių rezultatų. O jeigu atidarinėjate įmonę, turbūt Jūsų tikslai tokie ir yra, todėl ši įmonė gali puikiai pasitarnauti Jums įsteigiant įmonę, taip pat Jums padės įveikti įvairius procesus, kurie, dažniausiai, neturint specifinių žinių, kainuoja labai daug nervų ir laiko.

Verslo paslaugos – puiki galimybė sutaupyti laiko, o taip pat ir pinigų, kaip jau minėjome, jeigu esate smulkesnio verslo pradininkas, Jums tikrai nereikia nuolatinio IT specialisto, juristo ar buhalterio. Jums verčiau derėtų kreiptis į įmonę, kuri teikia tokias paslaugas, o tam tikros srities kvalifikuoti specialistai dirbtų tada, kada būtų poreikis. Tai yra naudinga ir Jums, ir įmonei, kuri teikia tokias paslaugas, todėl jeigu vis dar dirbate senais metodais – pagalvokite apie permainas.

,, Ost Express ‘‘ gali būti puiki pagalba Jums, kaip naujam verslininkui, taip pat tai gali pasitarnauti ir verslo vilkams – norint įvesti įvairių naujovių į Jūsų verslą. Verslo procesai – sudėtingas dalykas, todėl žiūrėkite į tai atsakingai, o jeigu įmanoma – patikėkite specialistams.

Buhalterinės paslaugos Kaune – paprastas būdas tvarkyti įmonės finansus

buhalterių paslaugos KunePaprastai įmonės buhalteriją  vykdo vyriausiasis buhalteris, tačiau paskutiniu metu populiarėja buhalterines paslaugas teikiančios įmonės. Buhalterinės paslaugos Kaune – greitas ir patogus būdas tvarkyti savo finansinius klausimus, įmonių vadovams nereikia ištisas savaites skirti savo brangaus laiko gero buhalterio paieškai, jo darbo vietos išskyrimui, atostogų planavimų ir dokumentų tvarkymų. Visas buhalterines ataskaitas paruošia ir sutvarko įmonė, teikianti buhalterines paslaugas.

Vyriausiasis buhalteris ar įmonė?  Štai kur klausimas

Dar prieš gerą dešimtmetį net nebūtų kilusi mintis atsisakyti vyriausiojo buhalterio darbo vietos. ir tai visai natūralu, juk buhalterinė apskaita –  svarbi kiekvienos, norinčios sėkmingai gyvuoti, įmonės dalis, kuri turi būti vykdoma patyrusio ir kompetentingo buhalterio. Tačiau šiandien situacija keičiasi, Vakaruose jau seniai taikoma praktika – įmonių teikiančių buhalterines paslaugas samdymas, ateina ir į Lietuvą. Kodėl?

Visų pirma, tai patogu. Ne paslaptis, kad surasti buhalterį nėra taip paprasta, jo paieškos gali užtrukti ne vieną savaitę, kai, tuo tarpu, vadovas turėtų koncentruotis į įmonės verslo planų įgyvendinimą. Be to, nereikia papildomai pirkti įvairių buhalterinių programų, kompiuterių, papildomai įrenginėti darbo vietos.  Visų antra, buhalterinės paslaugos Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste yra saugus ir patikimas pasirinkimas, kadangi visi įmonės dokumentai yra nuolat kopijuojami į atskirą rezervinių duomenų saugyklą, o dokumentų apsauga rūpinasi patikima ir savo amat1 išmananti saugos tarnyba. Pagrindinis įmonės vadovų tikslas – surasti ir nupirkti optimaliausią variantą siūlančią buhalterinių paslaugų įmonę. Tiesa, prieš renkantis įmonę, būtina atlikti „namų darbus“. Pasidomėti jos patirtimi, keliamomis sąlygomis reputacija ir atsiliepimais apie jos darbą.

Buhalterinės paslaugos Kaune ir daugelyje kitų Lietuvos miestų įmonėse yra ne tik buhalterinė įmonės apskaita, bet ir visa puokštė kitų paslaugų, tokių kaip – mokesčių apskaita, darbo užmokesčio apskaita, personalo dokumentacijos valdymas ir kt.. Kompetentinga, buhalterines paslaugas teikianti įmonė, konsultuoja visais finansinės apskaitos klausimais,  padeda pasirinkti optimaliausią įmonės poreikius atspindintį finansinės apskaitos modelį, konsultuoja vidaus finansinės kontrolės bei darbo užmokesčio, biudžeto sudarymo ir atlyginimų mokėjimo klausimais. Taigi,  vadovas, tiksliai žinantis savo finansinę situaciją, gali priimti geriausius ir palankiausius sprendimus savo įmonei ir sėkmingai jos veiklai vystyti.