Kaip išsirinkti antivirusinę programą?

antivirusinė programaŠiais laikais be kompiuterio išsiversti būtų sunku, vieniems jis žūtbūt reikalingas mokslo tikslams, kitiems darbo, vieni daugiau laiko praleidžia prie nešiojamųjų kompiuterių, kiti prie personalinių, tačiau, kad ir kokio tipo tai būtų kompiuteris, visi jie turi turėti tinkamą antivirusinę programą, apsaugančią nuo įvairių virusų, kurie gali sukelti įvairių gedimų.  Kompiuterinių antivirusinių programų specialistai rekomenduoja rinktis tokias antivirusines programas, kurios kovotų su bet kokiais programinių įrangų kenkėjais, nesvarbu ar tai būtų mažas virusas ar didelis. Renkantis antivirusinę programą ypatingai svarbu išsiaiškinti ir įsitikinti, kad ji bus tikrai saugi ir patikima. Tą patikrinti galima kreipiantis į oficialias ir kompetentingas kompanijas, kurios kokybiškai atlieka antivirusinių programų testus. Kad išgirsti daugiau nuomonių apie tam tikrą antivirusinę programą ir kad būtų lengviau ją išsirinkti, specialistai rekomenduoja kreiptis į tuos, kurie jau yra susidarę su šiomis programomis, tuomet galima būtų išgirsti naudingą patarimą iš jau besinaudojančio kliento pusės. Tam, kad antivirusinė programa galėtų pašalinti į kompiuterį įsibrovusį virusą, jai reikalingas viruso „nukenksmintojas“ arba „naikintojas“, o tam antivirusinės programos dažnai turi būti atnaujinamos, todėl ją renkantis būtinai reikėtų atkreipti dėmesį į tai kada paskutinį kartą atnaujinta.

Gera programa, puikiai naikinanti virusus turėtų turėti funkciją, kuri galėtų analizuoti visus kenkėjus, kurie patenka į kompiuterinę sistemą, net ir tuos virusus, kurie nėra žinomi. Kitas svarbus geros antivirusinės programos požymis, jis turėtų naudoti nedaug kompiuterio resursų tam, kad nelėtintų kompiuterio darbo, kas yra svarbu kiekvienam besinaudojančiam ir dirbančiam su įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Taip pat ir kaina turėtų būti adekvati ir reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad antivirusinės programos atnaujinimas dažnai kainuoja papildomus pinigus, tačiau jei šią paslaugą pirksite iš patikimų programos tiekėjų – pinigus investuoti tikrai verta.

Kokybiška ir gera antivirusinė programa turėtų būti su paprastu valdymu, tai yra, ji turėtų būti puikiai suprantama kiekvienam ją įsigijusiam vartotojui. Žinoma svarbu paminėti, kad kiekvienas turi galimybę rinktis iš nemokamų ir mokamų programų, tačiau neaišku ar nemokamos programos bus tokios veiksmingos, kaip tas, kurias už atitinkamą kainą siūlo įvairūs antivirusinių programų tiekėjai. Kad ir kokią programą pasirinktumėte turite prisiminti, kad ji reikalinga bet kuriam kompiuteriui, tik taip užkirsite kelią įvairiems kompiuterio kenkėjams ir apsaugosite savo brangius įrenginius.

Kompiuterių remontas – programiniai ir techniniai gedimai

kompiuterių remontasSu įvairia kompiuterine technika naudotis tenka vos ne kiekvieną dieną. Dažniausiai tai būna nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai, kurių pagalba galima atlikti pačius įvairiausius darbus. Ši įranga yra vis labiau naudojama tiek kasdieniniame, tiek profesiniame gyvenime, tad nenuostabu, kad kompiuterių remontas yra ta paslauga, kuria ankščiau ar vėliau pasinaudoti teks. Kokios to priežastys?

Kompiuterį ne laiku ir nelauktai gali prireikti remontuoti. Kai technika nuvilia, visuomet galima patirti nepasitenkinimą šia patirtimi. Visgi, to išvengti nepavyksta, tad reikia ieškoti išeities, gelbstinčios dieną. Suremontuoti kompiuterį gali kokybiškas kompiuterių remonto centras, tačiau tai ne viskas, ką reikia žinoti apie remontą. Kad defektas būtų pašalintas greitai ir kokybiškai, svarbu pirmiausia nustatyti sugedusio kompiuterio priežastį.

Stacionarų ar nešiojamą kompiuterį galima pažeisti daugeliu būdų. Vienas dažniausių yra programinės įrangos sukelti gedimai. Tai kenkėjiškos programas, dar kitaip žinomos kaip virusai. Jie kompiuteryje gali pridaryti nemažai žalos, tad kompiuterių remontas turi būti atliekamas laiku, kad vėliau netektų prarasti svarbios informacijos savo kompiuteryje ar asmeninių duomenų. Nuo viso to galima ir iš anksto apsisaugoti su antivirusine programa, tačiau net ir ji negarantuoja visapusiškos apsaugos.

Be virusų ir kitų kenkėjiškų programų, kompiuterio gedimą gali iššaukti ir daugelis kitų dalykų. Tai gali būti skilęs monitoriaus ekranas, perdegusi vaizdo plokštė ar kontaktų tarp laidų nebuvimas. Visa tai aparatinės įrangos defektai, o jų remontas yra vienas brangiausių. Tam gali tekti papildomai įsigyti ne vieną kompiuterio dalį, už kurią gali tekti nemažai paišlaidauti. Negana to, remontas ir dalių pakeitimas gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko nei įprasta.

Su įvairia technika dirbame kiekvieną dieną, tad net ir menkiausias šios įrangos sutrikimas gali pastūmėti į nemalonią situaciją. Ne išimtis ir kompiuteriai. Su jais mes dirbame, mokomės ir pramogaujame, tad netikėtas programinis ar techninis gedimas gali ir dažnai suparalyžiuoja visus veiksmus. Tuo tarpu kompiuterių remontas leidžia išsiaiškinti problemą, ją įvertinti ir sėkmingai pašalinti. Taip galima visiškai greitai sugrįžti prie įprastų darbų ir nesijaudinti dėl viso remonto, kurį atlieka specialistai ir puikiai savo darbą išmanantys asmenys.

Renkamės kompiuterius. Stacionarūs kompiuteriai

Stacionarūs kompiuteriaiMūsų mobiliame amžiuje nešiojamųjų kompiuterių parduodama daug daugiau, tačiau visai nurašyti stacionarių taip pat negalima. Jie ypač nepakeičiami kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, stacionarūs kompiuteriai patogesni, kai dirbama specializuotomis ir daug resursų naudojančiomis programomis. Kita vertus, stacionarūs kompiuteriai paprastai būna pigesni nei panašių parametrų nešiojami kompiuteriai, toks kainų skirtumas atsiranda dėl nešiojamų kompiuterių pagrindinės plokštės ir didesnės ekrano vertės. Vėlgi stacionarių kompiuterių atnaujinimas yra paprastesnis ir pigesnis, pakeisti jų detales daug lengviau ir detalių pasiūla didesnė, be to paprasčiau suderinti senesnio ir naujesnio modelio detales.

Jeigu nusprendėte pirkti stacionarų kompiuterį, skirtą paprastiems darbams atlikti, rinkitės kompiuterį paprastu ir pigiu korpusu. Dar labiau sumažinti išlaidas, galite rinkdamiesi kompiuterį, kuriame įmontuota ne tokio žymaus gamintojo pagrindinė plokštė. Jeigu pasirinksite pagrindinę plokštę, kuri turi integruotą vaizdo išėjimą, tada jums nebereikės pirkti papildomos vaizdo plokštės. Būtinai atkreipkite dėmesį į kompiuterio jungtis, tokias kaip USB, nes svarbu, koks yra jų duomenų perdavimo greitis. Verta iš anksto apsvarstyti, ar vėliau norėsite jungti papildomų plokščių, nes tokiu atveju reiktų numatyti, kokių jungčių jums tada prireiks. Pirkdami kompiuterį iš karto apgalvokite visus, prie kompiuterio jungiamus įrenginius, tai yra spausdintuvą, skenerį, galbūt papildomą monitorių ir pan.

Jeigu stacionarus kompiuteris skirtas darbui, tokiu atveju pakaks 3–4 GB atminties. Rekomenduotina, kad kietojo disko talpa būtų ne mažesnė kaip 500 GB talpos. Taip pat svarbu, kad maitinimo šaltinio galios pakaktų visiems kompiuteryje sumontuotiems įrenginiams. Kuo didesnė stacionaraus kompiuterio ekrano įstrižainė, tuo patogiau bus dirbti. Na, o štai rinkdamiesi kompiuterio klaviatūrą ir pelę, turėtumėte žiūrėti, kad jums būtų patogu dirbti.

Jeigu stacionarų kompiuterį naudosite dirbdami su grafikos programomis ar žaisite sudėtingus grafinius žaidimus, tuomet reikėtų žiūrėti, kad kompiuteryje būtų sumontuotas vienas naujausių procesorių, pagrindinės plokštės darbinės atminties padidinimo galimybės turėtų būti kuo didesnės, taip pat turi būti integruota vaizdo plokštė. Dirbant kai kuriomis programomis, gali būti naudojamos netgi dvi vaizdo plokštės, kad užtikrintų reikiamą vaizdo apdorojimo greitį. Ir būtinai turi būti pakankamas įvairių jungčių kiekis, kad galėtumėte prijungti papildomus įrenginius. Na, o darbinė atmintis, suprantama, turi būti kuo didesnė: 8–16 GB. Taip pat kiek galima galingesnis turėtų būti ir maitinimo šaltinis.

Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas Vilniuje

kompiuterių remontas VilniujeŠiandien sunku būtų išsiversti be kompiuterio su internetu. Tai priemonė, kurios pagalba galima atlikti daugybę kasdienių veiksmų net neišeinant iš namų. Taip paprasta sutaupyti laiką, pramogauti, dirbti ar net mokytis, todėl kompiuteriui sugedus patiriamas didžiulis diskomfortas. Bet kuriuo atveju kompiuterių remontas Vilniuje padeda susigrąžinti prarastą kompiuterio funkcionalumą. Tai greita, patogi ir naudinga paslauga kiekvienam šios technikos vartotojui.

Tenka pripažinti, jog nelaimingų atsitikimų dirbant su įvairia technika gali pasitaikyti bet kada. Tai gali būti paprastas techninis gedimas, išpiltas skystis ant klaviatūros ar net netyčia suskaldytas ekranas. To priežasčių gali būti daug, tačiau kiekvienam kompiuterio savininkui svarbiausia visus iškilusius defektus pašalinti ir tai padaryti kuo greičiau. Praradus kompiuterį visas darbas bei mokymosi procesas gali sustoti, tad tai gali sukelti daug nepatogumų įvairiose situacijose. Viso to paprastai stengiamasi išvengti, tad remonto paslaugos yra net labai aktualios.

Nesvarbu, ar tai nešiojamas, ar stacionarus kompiuteris, kadangi kompiuterių remontas Vilniuje atliekamas abiejų rūšių technikai. Sugesti gali bet kas, tad tokioje situacijoje svarbu žinoti, jog viską galima sutvarkyti greitai ir pakankamai nebrangiai. Remonto kaina, žinoma, priklauso nuo pačio defekto. Vienais atvejais tai gali kainuoti visai nedaug, kitais – piniginę gali tekti stipriai papurtyti. Bet kuriuo atveju suremontuoti kompiuterį yra geriau nei pirkti naują, todėl šia paslauga naudojasi tūkstančiai žmonių kiekvieną dieną.

Rasti tinkamą kompiuterių remonto servisą Vilniuje nėra sunku. Vien centrinėje miesto dalyje galima rasti ne vieną ir ne dvi įmones, kurios būtų pakankamai kompetentingos įvairiems kompiuterio remonto darbams. Tačiau kartais stengiamasi ieškoti mažesnių ir paprastesnių paslaugų teikėjų, kurie viską atliktų kokybiškiau ir kurių paslaugų kaina būtų mažesnė bei priimtinesnė. Visa tai galima atlikti ir internete, kur gausus ratas verslo pasaulio žmonių siūlo įvairias paslaugas. Tinkama paieška gali atverti puikius rezultatus.

Kad kompiuterių remontas Vilniuje būtų atliekamas tinkamai ir nebrangiai, reikia ieškoti tokių specialistų, kurie atitiktų kliento poreikius. Visa tai galima padaryti ir internete, verta pasikliauti ir rekomendacijomis, artimųjų patarimais. Toks pasirinkimas prives prie puikių rezultatų ir greitų kompiuterio remonto darbų.

 

Sugedo kompiuteris? Kreipkitės į specialistą

kompiuterių remontasSkaitome per planšetinį kompiuterį. Prekes užsisakome naudodamiesi internetu. Bendraujame socialiniuose tinklalapiuose. Maistą užsisakome ir drabužius perkame virtualiose prekybos vietose. Rodos, be kompiuterio sunkiai galima įsivaizduoti savo kasdienybę. Vos pastarasis, kurį galima vadinti net ir gyvenimo draugu, sugenda, kuo skubiau ieškome žmonių, kurie galėtų mūsų pc sutvarkyti. Planšetinių kompiuterių remontas Vilniuje teikia kokybiškas paslaugas plačiu laiko intervalu, kad asmenims netektų liūdėti be prietaiso gebančio padėti tapti visažiniais.

Kompiuterių remontas yra paslauga, kurios neabejotinai reikia dabar ir reikės dar ilgus metus. Kol mes džiaugsimės šio prietaiso teikiamais malonumais, bene neteks šios profesijos atstovams ieškoti kito darbo. Kompiuterių firmų pasirinkimas yra platus, tad ir remontas turi būti atliekamas asmens, kuris geriausiai susipažintų su konkrečių įmonių rezultatais.

Nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje siūlo savo paslaugas kuo labiau įprastam Lietuvos piliečiui tinkamomis kainomis. Galite rasti asmenų, kurie tokią paslaugą suteiks vos už 10 eurų ir tokių, kurie tai padarys už 100 eurų. Tačiau ar skirtumas tik kainoje? Pigus kompiuterių remontas Vilniuje gali būti ne toks kokybiškas, kokio tikėsitės. Žinoma, niekas neatiduos prastesnio prietaiso nei jis buvo, tačiau teigiamas rezultatas gali būti trumpalaikis, o tai gana nuliūdintų. Šiuo atveju posakis, jog skūpas moka du kartus – labai tinkamas. Kompiuterių remontas Vilniuje į namus teikia paslaugas asmenims, kurie neturi daug laisvo laiko. Paprasčiausiai į jūsų gyvenamąjį plotą atvyks profesionalas ir sutvarkys iškilusią problemą. Nepamirškite, jog už važiavimo išlaidas teks sumokėti, tačiau kai kuriems tai puikus pasirinkimas, kai neturi papildomo laiko. Kompiuterių remontas, bet kuriuo atveju, atliekamas profesionalų, tačiau ir juos reikia pasirinkti įvertinus kelis aspektus.

  1. Kompiuterių taisymas Vilniuje skiriasi savo kaina. Kiek pinigų išleisti galite Jūs?
  2. Kompiuterių taisymas Vilnius ir darbą atliekantis profesionalas skiriasi savo kompetencija. Pavyzdžiui, jei turite Apple produkcijos pc, galbūt geriausia ieškoti asmens, kuris specializuojasi šioje srityje.
  3. Kompiuterių tvarkymas apima ir konkrečių programų įrašymą. Ką jums gali pasiūlyti pasirinktas specialistas?
  4. Kompiuterių remontas ir priežiūra apima ir veiksnius kaip ventiliatoriaus valymas ir panašiai.

Kompiuterių remontas bus atliktas profesionaliai pasirinkus geriausius specialistus. Pats kompiuterių pasirinkimas platus, tad ir remontas gali būti atliekamas skirtingų specialistų.

Kompiuterių remontas padės pagydyti jūsų draugą.