Kai Jūsų įmonei reikalinga buhalterinė apskaita Klaipėdoje

buhalterinė apskaita KlaipėdojeFinansiniai rebusai ir mįslės – įkandami toli gražu ne kiekvienam. Nors Lietuvoje nemažai nedidelių įmonių, kurių steigėjai ar vadovai nesivargina ieškoti buhalterio, nes tikisi, jog su daugeliu jo darbų gali susitvarkyti ir patys. Visgi, tai dažniau mitas nei realybė. Vis dažnėja atvejų, kuomet keletą kartų, o pabandę susitvarkyti su buhalterija patys, verslininkai ima ieškoti įmonė,s kurios pagrindinė veikla – buhalterinė apskaita Klaipėdoje ar kitame mieste.

Kuo pasirūpina profesionalūs buhalteriai?

Vienas pagrindinių privalumų, kodėl verta samdyti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę – tai patikima paslaugų kokybė ir profesionalūs darbuotojai. Daug metų buhalterijos meną kasdien taikantys profesionalūs buhalteriai gali ne tik tinkamai atsilikti reikalingus buhalterinius darbus, bet ir užtikrinti, jog bus rastas sprendimas net ir pačioje sudėtingiausioje situacijoje. Netgi, esama buhalterinių paslaugų įmonių, kurios gali padėti prikelti įmonę, kuri, regis, buvo visai prie bankroto ribos.

Viena populiariausių buhalterinių paslaugų – buhalterinė apskaita Klaipėdoje. Deja, ne retas verslininkas nėra tinkamai susipažinęs, kas tai per paslauga ir kam ji reikalinga. Tiesa tokia, jog buhalterinė apskaita apima ne tik sudėtingas reguliariai reikalingas buhalterines paslaugas, bet ir kasdienius buhalterio darbus. Todėl dažnai nutinka taip, jog įmonės vadovas, manęs, jog pavyks ir vadovauti įmonei, ir pasirūpinti jos buhalterija, suklysta, nes realybėje pamato, jog darbo tikrai daug. Buhalterinė apskaita Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste yra ne tik metinės ataskaitos, apskaitų registrai, atlyginimų skaičiavimai ar ataskaitų pildymai, bet ir sąskaitų išrašymai, prekių ir paslaugų pirkimo bei suteikimo registravimai. Visa tai reikalauja ne tik laiko, bet svarbiausia – profesinių žinių. Juolab, kad buhalterija turi vykdyti darbus pagal prižiūrinčių institucijų reikalavimus, o esant reikalui, ir pateikti prašomas ataskaitas bei dokumentus.

Ar profesionalus buhalteri – prabanga?

Labai dažnai verslininkai, išgirdę, jog buhalterinės paslaugos gali būti perkamos iš tokias paslaugas teikiančių įmonių, mano, jog tai brangus malonumas, o gal ir visai mažai kam įkandamas. Tačiau tai netiesa. Rinkoje veikiančios įmonės, tokios kaip UAB „Vakarų finansai“, siūlo verslininkams pasirinkti jų įmonės dydį bei specifiką atitinkančius buhalterinių paslaugų planus. Gali būti, jog nedidelei įmonei tokia paslauga kainuos vos keliasdešimt eurų per mėnesį. Atlyginimas samdomam buhalteriui, kurio funkcijos būtų ne tik buhalterinė apskaita Klaipėdoje, bet ir papildomos užduotys, kainuotų gerokai brangiau. O ką jau kalbėti apie tinkamas darbo sąlygas bei poilsį ir kitus įsipareigojimus, kurie priklauso darbdaviui. Daugiau informacijos rasite „Vakarų finansai„.

 

Buhalterių kursai – greitas kelias link profesionalumo

kokybiški buhalterių kursaiDaugelis jaunų žmonių mano, kad pabaigti kokias nors studijas yra įprasta, kadangi visi taip daro tad natūralu, jog ir aš turėčiau būti kaip dauguma. Visgi, patirtis rodo, kad aukštoji mokykla šiais laikais nėra tas prioritetas, kurio turėtų siekti daugelis. Paprasčiausiai universiteto arba kolegijos baigimas jokiu būdu nereiškia, kad jums pavyks sėkmingai dirbti pagal specialybę. Tiesa, kursai arba profesinė mokykla gali padėti tai užsitikrinti. Buhalterių kursai – vienas iš pasirinkimų tiems asmenims, kurie turi matematinę galvą.

Kokybiški buhalterių kursai net kur kas geresnis pasirinkimas nei kad sprendimas mokytis aukštojoje mokykloje buhalterijos. Tai lemia akivaizdūs pliusai.

  1. Buhalterių kursai yra kur kas pigesni nei kad studijos. Žinoma, egzistuoja galimybė gauti valstybės finansuojamą vietą, tačiau įvertinkite tai, kad studijuojant bus labai sunku atrasti darbą ir tuo pačiu derinti jį su mokslais.
  2. Taip pat kursai nereikalauja tiek daug laiko. Dažniausiai juos galima pasibaigti vos per kelis mėnesius, kai tuo tarpu studijos trunka net kelis metus. Logiška, kad žmonės nori kuo greičiau baigti mokytis ir pradėti dirbti.
  3. Buhalterių kursai yra labiau orientuoti į praktiką nei teoriją. Tai reiškia, kad daugiau skaičiuojama, mokomasi naudotis programomis ir panašiai, o ne kalbama, kad tokios egzistuoja. Tokiame darbe būtent praktika ir yra pats svarbiausias dalykas.
  4. Kursų metu galima susipažinti su verslininkais, kurie ieško naujų darbuotojų. Taigi, yra gana didelė tikimybė, kad dar mokantis jau pavyks atrasti darbo vietą.
  5. Galiausiai, buhalterių kursai rengiami tiems asmenims, kurie tikrai nori nuoširdžiai mokytis. Tai reiškia, kad visi susirinkę yra rimti ir atsakingi žmonės, kurie siekia konkretaus tikslo, o ne atėjo smagiai praleisti laiko ir kitiems trukdyti.

Buhalterių kursai naudingi ne tik tiems asmenims, kurie nori dirbti šioje srityje tačiau tuo pačiu ir tokiu atveju, jeigu asmuo užsiima konkrečia veikla ir siekia pats tvarkyti savo veiklos buhalteriją. Pavyzdžiui, jeigu baldai yra jūsų veikla ir jūs užsiimate jų prekyba arba gaminimu – tokiu atveju reikia, kad kas nors stebėtų jūsų pajamas ir galėtų įvertinti ar nedirbate nuostolingai. Visada galima pasisamdyti asmenį, kuris būtų už tai atsakingas, tačiau kita labai gera alternatyva yra paprasčiausiai pačiam išmokti tokio tipo informaciją ir susitvarkyti su buhalterija. Pinigai investuoti į kursus tikrai labai greitai atsipirks.

Svarbiausia yra atrasti tokią kompaniją, kurios organizuojami kursai jums visiškai tiktų ir patiktų. Lietuvoje yra ne viena įmonė, kuris suteikia buhalterių kursų paslaugas. Prieš nuspręsdama, kuri jums atrodo geriausia, tuo pačiu reikia įvertinti ir tai, kad galima mokytis ne tik realiai atvykus į konkrečią vietą, tačiau tuo pačiu ir internetu. Virtualūs kursai yra kur kas pigesnis pasirinkimas ir mokytis galima tuomet, kai mokiniui yra patogu. Visgi, ne visi žmonės geba mokytis būdami namuose. Kartais geriau skirti daugiau laiko ir investicijų bei atvykti į konkrečią vietą. Pasirinkimai yra, taigi reikia vertinti tą variantą, kuris jums atrodo tinkamiausias.