Mašinos tvarkymo darbai: pačiam ar su meistrais?

Transporto priemonė suteikia judėjimo mobilumą, kuris reikalingas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Tiesa, turint savo transporto priemonę taip pat reikia rūpintis ir jos funkcionalumu, kokybe, kadangi neskyrus laiko paprasčiausiai atsiras gedimai, kuriems sutvarkyti teks skirti nemažai investicijų.

Autoservisai Vilniuje laukia visų, kurie rūpinasi savo transporto priemonėmis. Blogiausia, kad kai kurie nusprendžia gedimus šalinti patys, o tokiu atveju reikia susitaikyti su tuo, kad tas šalinimas ne visada sėkmingas ir našus.

Mažas gedimas padaromas dideliu

Bet kokio tipo gedimai reikalauja profesionalumo ir tuo pačiu sistemų, kurios gali padėti juos pašalinti. Blogiausia, kai be žinių ir tuo pačiu be tinkamos įrangos bandoma pašalinti gedimus ir taip padaroma jų dar daugiau arba dar sukeliami dar didesni. Tokiu atveju tenka skirti ne tik daugiau laiko, tačiau taip pat ir kur kas daugiau pinigų problemos šalinimui ir bet kuriuo atveju reikia kreiptis į meistrus. Kur kas pigiau būtų buvę iškart bendradarbiauti su jais ir tuo pačiu nesugaišus daug laiko gauti profesionalias paslaugas.

Tvarkymui – būtina speciali įranga

Žinoma, problemos šalinimui taip pat reikalinga ir speciali įranga, kuri gali garantuoti, kad tiek maži, tiek dideli gedimai bus pašalinti sėkmingai. Blogiausia, kad kai kurie žmonės bando juos šalinti patys su savadarbėmis sistemomis ir taip padaroma dar daugiau keblumų. Tokiu atveju ne visada pavyksta ne tik remonto darbus atlikti tinkamai, tačiau padaroma dar daugiau problemų.

Galiausiai, pirkti ta tikras sistemas tik dėl to, kad vieną arba kitą kartą būtų galima atlikti remontus – neapsimoka. Kreiptis į meistrus gaunasi net kelis kartus pigiau. O papildomai – nereikia gaišti savo laiko.

Tinkamo serviso pasirinkimas

Kadangi autoservisai Vilniuje yra labai įvairūs- kiekvienas gali atrasti sau labiausiai tinkamą galimybę. Siūlome skirti laiko, įvertinti smulkmenas, galiausiai, tartis su specialistais, kurie ne tik tinkamai atliks remonto darbus, tačiau taip pat ir mielai atsakys į visus iškilusius klausimus, kurie padės suprasti – kas ir kaip.

 

 

Greitas ir kokybiškas automobilių remontas su ServisuCentras.lt

servisucentrasKiekvienas vairuotojas patiria milžinišką stresą, kai jo automobilis sugenda. Nesvarbu, ar mylimas jis labiau už žmoną, ar darbinė mašina, tačiau kiekvieną rimtesnį gedimą apibūdina taikliausiai tik vienas žodis – KATASTROFA. Tai reiškia, kad griūna planai, reikės sugaišti begales laiko autoserviso paieškai, paskui kariauti su visais autoservisų vadybininkais ir meistriukais dėl remonto kainų. O kur dar rizika, kad pasitaikys atgrubnagiai ir automobilis bus sutaisytas nekokybiškai? Žodžiu – krūva problemų.

ServisuCentras.lt padeda išspręsti didžiąją dalį iš šios krūvos problemų. Streso, akivaizdu, niekas negali nuimti, net vaistai, o tuo labiau alkoholis. Kitos problemos sprendžiamos gana paprastai – internetu.

ServisuCentras.lt taupo laiką. Į servisą registruotis galite internetu. Po to, kai susirandate arčiausiai jūsų namų ar darbovietės esantį autoservisą. Vilnius didelis, servisų čia daug, tad nesudėtinga juos susirasti.

Tiksliai žinote, kad atvaryti automobilį. Galima net pasirinkti laiką, pavyzdžiui, 12 val. Kaip tik per pietų pertrauką. Tai labai patogu.

Tiksliai žinote paslaugų atlikimo kainą. Užsiregistruodami per ServisuCentras.lt savo automobilį remontui, turite pasirinkti, kokie gedimai bus taisomi. Jei jie standartiniai, galite matyti ir kainas. Aišku, maksimalias, nes dėl įvairių nuolaidų tarsitės asmeniškai su meistrais po remonto. Jei gedimo nežinote, tada nesužinosite ir kainos, nes meistrai turi automobilį apžiūrėti ir įvertinti.

Apie suremontuotą automobilį pranešama SMS žinute ir el. paštu. Taip žinote, kad galite jį paimti.

Kaip būti pareigingu ir automobilį pristatyti laiku ir vietoje? Užsirezervuojant internetu imamas 15 litų avansas už paslaugas. Nenorėdami jo prarasti vairuotojai pasistengia laiku atvaryti savo automobilius į užrezervuotą autoservisą. Vėliau 15 litų yra išskaičiuojama iš galutinės sumos ir reikia mokėti 15 litų mažiau.

Rezervuodami automobilį remontui per ServisuCentras.lt visi vartotojai gauna 5% nuolaidą visiems remonto darbams. Tai šiuo metu veikianti akcija, bet jų būna ir daugiau, tad prieš remontą reiktų pasižiūrėti, kam dar nuolaida taikoma.

Tokia informacinė paslauga padeda sutaupyti marias laiko. Maža to, servisai, užregistruoti į ServisuCentras.lt yra patikrinti ir dirba kokybiškai. Ten jie patenka po tam tikros atrankos, kad atitiktų tam tikrus kriterijus, todėl vairuotojai gali būti ramūs – pas šunmeistrius jų automobiliai nepapuls.