Auto draudimas: įmonės pasirinkimas

Automobilio draudimo internetu kainaAutomobilio draudimo internetu kaina nėra didelė. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad gali sau leisti apsidrausti transporto priemonę ne tik privalomuoju, tačiau ir padildomu draudimu. Tai puiki paslauga jaustis kur kas drąsiau. Juk net jeigu ir jūs esate geras vairuotojas, galite būti tikras, kad neteks atsidurti auto įvykyje. Juk kartais priemonės “nubraukiamos” paprasčiausiai Jūsų daugiabučio kieme. Net ir tokiu atveju kasko draudimas yra pasirengęs padengti iškilusias išlaidas.

  • PASLAUGŲ KAINA. Natūralu, kad kaina dažniausiai pats pirmasis kriterijus, kurį žmonės įvertina ieškodami jiems tinkamiausios įmonės. Nepamirškite, kad maža kaina gali būti apsiribojama įstatytų arba paprasčiausiai draudimo išmoką gausite retais atvejais. Svarbu įsigilinti į detales, kadangi jos gali būti labai reikšmingos ieškant įmonės.
  • DRAUDIMO IŠMOKOS DYDIS. Priklausomai nuo mokamos sumos kinta ir draudimo išmokos dydis. Plačiau su juo susipažinti galima pasinaudojus patogiomis auto skaičiuoklėmis.
  • DRAUDIMO SUTEIKIMAS. Automobilio draudimo internetu kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Rekomenduojame plačiau su jais susipažinti internete. Kuo tiksliau žinosite kiek kainuoja ir kokios sąlygos apipina drausimą – tuo tikslesnę pinigų sumą gausite.
  • SĄLYGOS. Beveik visos draudimo įmonės turi savo internetinius puslapius, kur galima plačiau pasiskaityti apie suteikiamas paslaugas ir tuo pačiu detaliai įsiskaityti į sąlygas, kurios Jums gali padėti tiksliai nuspręsti dėl įmonės pasirinkimo ir tuo pačiu tiksliai žinoti savo teises ir pareigas tokiu atveju, jeigu Jums reikės kreiptis į įmonę. Jeigu kyla kokių nors neaiškumų – juos išsiaiškinti yra būtina. Vėliau gali būti paprasčiausiai per vėlu.
  • ATSILIEPIMAI. Nepamirškite susipažinti ir su kitų žmonių atsiliepimais, kurie gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę apie suteikiamas paslaugas. Kai kurie atsiliepimai gali būti ne visiškai tikslūs, tačiau naudinga bet kokia informacija. Juk rinksitės įmonę su kuria bendrausite ilgą laiką.

Pasirinkus labiausiai Jums tinkamą įmonę tikrai liksite patenkintas net ir tuomet, kai transporto priemonė bus sugadinta. Automobilio draudimo internetu kaina Jus nustebins. Ji maža, tačiau išmokos yra didelės. Apdrauskite savo transporto priemonę ir jauskitės saugus.

 

 

 

 

 

Automobilių gamybos pradžia ir auto draudimas

auto draudimasŠiais laikais, kai mus supa technologijų ir kitų mokslų sričių vaisiai, sunku įsivaizduoti, kad kažkada buvo kitaip, kad žmonės važiavo dviračiu ne todėl, kad propagavo sveiką gyvenseną, o todėl, kad neturėjo automobilio, kad jis dar nebuvo sukurtas arba buvo toks naujas ir brangus, kad jį galėjo sau leisti tik iš ties pasiturintys žmonės. O dar anksčiau, žmonės nuolat vaikščiojo pėsčiomis, ne tik todėl, kad viskas buvo arčiau, nes miestai dar nebuvo tokie dideli ir viskas buvo po ranka, o todėl, kad tiesiog dar nebuvo nė minčių apie mechaninius variklius, varančius guminius ratus, apie auto draudimus ir pavojus kelyje. Tačiau pėsčiųjų ir raitųjų laikai baigėsi 18 amžiuje, kuomet buvo pradėtas vystyti mechaniniu varikliu varomas lengvasis automobilis. Pirmieji varikliai buvo įtaisomi į paprasčiausius vėžimus.

Už tokius išradimus kaip triratė mašina, dviratis šių dienų motociklo prototipas ir vidaus degimo variklis, galime būti dėkingi dviem vokiečių inžinieriams — Gottlieb Daimler ir Karl Benz, kurie buvo nepažįstami, tačiau abu dirbo ir kūrė ta pačia linkme.

Šie išradėjai pasinaudojo ir evoliucijos vaisiumi — ratu, jie pritaikė jį įgyvendindami savo vizijas. Garo variklio tėvas — Džeimsas Vatas — besibaigiant aštuonioliktam amžiui savo išradimu prisidėjo prie to, kad buvo imta kurti ir vystyti vis naujas ir naujas transporto rūšis bei jų modelius.

Kaip manote, kada gi automobilių gamyba ėmė vystytis taip sparčiai, kad transporto priemonės netgi buvo imtos gaminti masiniam naudojimui? Tai nutiko 19 amžiaus pabaigoje. Už tai galime būti dėkingi dar vienam vokiečių išradėjui — Rudolfui Dyzeliui, kuris, galima sakyti, buvo tam tikras katalizatorius automobilių gamybos vystyme. Jis išrado variklį, kuris buvo varomas sunkiais degalais, tai paspartino gamybos procesus ir automobiliai imti gaminti serijiniu būdu. Taip, visoje Europoje, išaugo ne tik automobilių paklausa, bet ir pasiūla , o tuomet atsirado auto draudimas. Tiesa, ekonominės krizės metu, kuomet pasaulį sukrėtė Pirmasis pasaulinis karas, auto draudimo vystymas laikinai buvo paralyžiuotas, tačiau pasibaigus neramumams ir grįžus į ramaus gyvenimo vėžes, auto draudimas ėmė sparčiai vystytis ir tapo bene viena svarbiausių draudimo rūšių.