Elektroniniai masažuokliai gali būti naudojami skausmui mažinti, raumenų tonusui didinti bei negalavimų prevencijai. Tačiau jų poveikis priklauso nuo daugelio faktorių, vienas iš jų – tinkamas pasirinkimas. Tad konsultantų reikia klausti, klausti ir dar kartą klausti, o svarbiausia nepamiršti sužinoti šių 4 dalykų.
Kokioms raumenų grupėms pritaikytas masažuoklis?
Skirtingos raumenų grupėms yra skirtingi masažuokliai: kaklo masazuoklis, masazuoklis kunui, masažuokliai kojoms ar pėdų masažuoklis ir k.t.
Tad reiktų įsivertinti kokias problemines sritis norite lepinti reguliariu masažu ir atranką pradėti nuo šių raumenų grupių masažuoklių. Beje, nespjaukite į universalius prietaisus. Tarkim, vibruojantis pečių ir kaklo masažuoklis gali suteikti dvigubą naudą ar bent jau duoti žymiai didesnį poveikį nei tik masažuokliai kaklui.
Kokias funkcijas atlieka?
Atrodo, kvailas klausimas – juk masažuokliai masažuoja. Tačiau jų veikimo principas gali iš esmės skirtis. Tarkim, masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais arba atliekantys sukamuosius judesius. Klausinėdami nepamirškite patikrinti kiek intensyvumo lygių turi pasirinktas prietaisas. Nuo to paprastai priklauso ir kaina, tačiau intensyvumas leidžia pačiam reguliuoti poveikį. Paprastai būna trys masažo intensyvumo lygiai.
Ar elektrinis, ar reikia elementų, o gal mechaninis?
Nuo to ar masažuoklis elektrinis, ar jam reikia papildomų elementų priklauso jo užtikrinamas komfortas ir kiekvieno masažo seanso savikaina. Tarkim, masazuoklis ant kedes turintis elektros bateriją, reiškia, kad masažo seansai galės vykti stovint arba sėdint prie elektros lizdo. Veikiantis su elementais greičiausiai bus ne itin patogus dėl trumpo veikimo ir ilgo elementų krovimo laiko. Tačiau tai itin geras pasirinkimas keliautojams arba tiems, kuriems monotonija ir rutina – lyg peilis.
Kokio gamintojo tai yra gaminys ir kokią garantiją jis suteikia?
Nors Europos Sąjungos direktyvos užtikrina elektriniams prietaisams 24 mėnesių garantiją, jeigu gamintojas nenurodo kitaip, dažnai garantinio aptarnavimo laikas sutrumpinamas beveik perpus. Kodėl? Greičiausiai nei pardavėjas, nei gamintojas nenori garantuoti, kad prietaisas veiks ilgiau. Gali būti ir kitų priežasčių. Jas būtina aptarti dar prieš įsigyjant prietaisą.
Kad ir kaip bebūtų apie šiuos teisinius aspektus verta pasidomėti perkant prietaisą, ypač jeigu jis yra ne pats pigiausias.
Parašykite komentarą